Рейдерське захоплення органу місцевого самоврядування або як депутат ШКУРОДЕР з Коцюбинського сам себе призначив головою селищної ради!

Рейдерське захоплення органу місцевого самоврядування або як депутат ШКУРОДЕР з Коцюбинського сам себе призначив головою селищної ради!
83405 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шок

З’явився новий різновид рейдерського захоплення – незаконно, цинічно і нахабно захоплюють посади в органах місцевого самоврядування. Навіщо? Історія описана ще Ольгою Кобилянською у повісті «Землі». Дуже вже хочеться комусь вільно розпоряджатися землею, що належить громаді, надавати дозволи на її користування тощо…

Отож  Напередодні 8 березня на засідання позачергової сесії Коцюбинської селищної ради під головуванням депутата Миколи Єременко приймають рішення про дострокове припинення повноважень селищного голови Ольги Матюшиної. Швидесенько і незаконно вносять запис про це до Єдиного державного реєстру.

Що грубо порушуються вимоги чинного законодавства – ніхто і не згадує. Як і про те, що під час голосування були відсутні дві третини депутатів, а один із присутніх взагалі не був депутатом селищної ради.
Оперативненько «призначається» в.о голови селищної ради #ШКУРОДЕР_Микола_Єременко.

І тут починається найцікавіше: на сесії селищної ради під головуванням нового в.о. починають роздавати дозволи на оформлення технічної документації для отримання в постійне користування земельні ділянки, які є землями лісового фонду. І то нічого, що ці землі не входять в межі селища Коцюбинське. Якщо хтось щось робить – це комусь потрібно…

У кого шукати правди?

Селищний голова Ольга Матюшина, посаду якої незаконно захопили, написала заяву прокурору в Київській області Чібісову Д.О. про бездіяльність слідчих СУ ГУ НП в Київській області.

Будемо єднатися і добиватися справедливості[email protected]

Не вперше перемагати рейдерство. Справимося!

Андрій Немировський

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео