«Слуга народу», якого спіймали на «кнопкодавстві», може бути причетний до вбивства активіста Майдану

«Слуга народу», якого спіймали на «кнопкодавстві», може бути причетний до вбивства активіста Майдану
28652 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народний депутат від «Слуги народу» Сергій Литвиненко, якого журналісти спіймали на «кнопкодавстві» у сесійній залі, може бути причетний до вбивства у 2014 році активіста Майдану Юрія Вербицького.

Про це пише у Facebook колишній народний депутат Ігор Луценко, якого під час Революції Гідності зловмисники викрадали разом з Вербицьким.

«Оцей Сергій Литвиненко, депутат від «Слуги народу», котрого сьогодні спіймали на «кнопкодавстві», – людина, котра, можливо, причетна до вбивства Вербицького і викрадення мене під час подій Майдану», – повідомив екс-нардеп.

Луценко розповів, чому так вважає: «На момент балотування у нинішню Верховну Раду він (Литвиненко, – ред.) був директором Зірненського спиртового заводу. Чудесним чином організатор мого викрадення Олексій Чеботарьов, переховуючись у Росії, зберіг вплив на підприємства «Укрспирту» і тамтешні корупційні схеми. Отож, злі язики кажуть, що саме він, Сергій Литвиненко, від імені Чеботарьова рулив означеними схемами протягом останніх років на своєму заводі».

Також екс-депутат звертає увагу на ще одне «співпадіння» у цій історії.

«Олександра Волкова, котрого зараз судять за звинуваченням у співучасті у вбивстві Вербицького і моєму викраденні, захищає така собі адвокат Калініченко. За сумісництвом вона є адвокатом Зірненського спиртзаводу», – розповів Луценко.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео