Судячи зі звичайного алгоритму Порошенка, Злочевського «відмиють» через суд – журналіст

Судячи зі звичайного алгоритму Порошенка, Злочевського «відмиють» через суд – журналіст
55788 ПЕРЕГЛЯДІВ

Регіонали повертаються в Україну. Непомітно для більшості українців старі злочинці повертаються в Україну і безкарно продовжують наживатися на наших надрах і багатствах.

Днями стало відомо, що екс-міністр Микола Злочевський, він же власник газодобувної групи Burisma Holdings, повернувся до Києва і проводить «ділові» зустрічі з урядовцями та політиками.

За відомих лише оточенню Порошенка деталей,Злочевського оголосили підозрюваним у незаконному збагаченні лише наприкінці 2014 року, а у розшук — у січні 2015 р. Але весь цей час він не ховався від сладства, і перебуваючи за кордоном, скуповував енергетичні ринки в ЄС, і навіть брав участь у червні 2017 року в енергетичному форумі в Монако разом з українською делегацією на чолі з віце-прем’єр-міністром Володимиром Кістіоном, нардепом від БПП і головою податкового комітету Ніною Южаніною (екс-головбух «5 каналу») та скандальним заступником керівника Міністерства енергетики з питань європейської інтеграції Наталією Бойко.

Злочевський досі вільно володіє родовищами України і вільно висмокчує з них прибутки на своє паразитичне життя. До слова — у Злочевського кілька громадянств.

Тепер, судячи зі звичайного алгоритму Порошенка, Злочевського «відмиють» через суд, знімуть із нього усі обвинувачення, і зі впевненістю можна стверджувати, що сам Петро Олексійович нагородить цього дегенерата державною відзнакою, і призначить керувати енергетичним сектором. Чи може я неправий?

Але ви і далі продовжуйте розповідати як націоналісти перетворюють Україну на Сомалі, об’єднуючись у дієві організації.

Sergij WAKULA

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео