У ЗМІ оприлюднили листування Порошенка та Ірини Луценко з нардепом від ОПЗЖ

У ЗМІ оприлюднили листування Порошенка та Ірини Луценко з нардепом від ОПЗЖ
254400 ПЕРЕГЛЯДІВ

У телеграм-каналі «Київ нічний» були оприлюднені витяги з листування колишнього президента Петра Порошенка та народного депутата від «Європейської солідарності» Ірини Луценко.

Листування Порошенка з абонентом «Артур Герасимов» показує, що експрезидент може бути причетний до звільнення нардепа від «Слуги народу» Богдана Яременка з посади голови Комітету Верховної Ради з міжнародних справ, зазначає Comments.ua з посиланням на Рoliteka.

Як відзначають журналісти, Порошенко нібито має намір домовлятися з депутатами від «Слуги народу» і позафракційними (крім членів групи «За майбутнє») про підтримку його кандидатури на пост голови Комітету. За допомогою цієї посади, як вважають в ЗМІ, колишній президент намагається захиститися від слідчих Державного бюро розслідувань.

Також, як стверджують у ЗМІ, експрезидент нібито координує свої дії в парламенті з якимось Віктором, у тому числі і по звільненню Яременка. З листування видно, що Віктор намагатиметься дестабілізувати роботу комітету з енергетики через втрати доходів від імпорту скрапленого газу.

Крім того, в листуванні Порошенко називає фракцію «Голос» піонерами.

Також Порошенко і нардеп від ЄС Ірина Луценко нібито знаходяться в контакті з колишнім народним депутатом від «Опозиційної платформи – За життя» Тарасом Козаком щодо погодження і трансляції сюжетів на телеканалах, які йому належать.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео