Україна і Туреччина побудують військово-транспортний Ан-188 – Ігор Мізрах

Україна і Туреччина побудують військово-транспортний Ан-188 – Ігор Мізрах
222901 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна і Туреччина переходять до практичної реалізації спільного проекту зі створення військово-транспортного літака Ан-188. Про це у Фейсбук повідомляє «Урядовий портал».

Игорь Мизрах, Мизрах Игорь, Игорь Аркадьевич Мизрах, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор, Ігор Аркадійович Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,

У Кабінеті міністрів України запевняють, що цей проект військово-транспортного літака передбачає повну «вестернізацію» всіх комплектуючих, упровадження сучасних та надійних технічних рішень.

Крім того, новий літак цілковито відповідатиме стандартам НАТО. Це стосується як обладнання, так і питання тактики застосування літака.

Як заявили в уряді, «залізний птах» буде здатний перевозити військову техніку будь-яких видів, військове та будівельне обладнання, вертольоти, до трьохсот солдатів, а також гуманітарні вантажі та контейнери.

«Це новий рівень і нові досягнення. Можливість вдосконалити і опрацювати нові розробки, застосувати їх у реальному житті, що в свою чергу принесе вигоду економіці нашої країни», – каже Ігор Мізрах.

Нагадаємо, Ан-188 — проект українського військово-транспортного літака короткого злету і посадки.

Його розробка була анонсована на п’ятдесят першому Міжнародному авіасалоні в Ле-Бурже 2015 року. За своєю суттю є модифікацією Ан-70 з чотирма турбореактивними двигунами виробництва АТ «Мотор Січ» – Д-436-148ФМ або новітніми АІ-28 замість турбовентиляторних Д-27. Максимальна злітна маса такого літака сягає 140 тонн. Передбачено, що витрачатиметься паливо на рівні 4 600 кг/год.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео