В’ятрович розповів про ахілесову п’яту Путіна

В’ятрович розповів про ахілесову п’яту Путіна
29335 ПЕРЕГЛЯДІВ

Якщо Путін схоче знову повторити російський сценарій в Україні, це закінчиться для нього крахом і, можливо, колись у перспективі він і зрозуміє, що це початок його погибелі.

В ефірі передачі “Рандеву з Яніною Соколовою” на “5 каналі” історик і очільник Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович розказав про ахіллесову п’яту президента Росії Путіна.

“Ключовий меседж російської пропаганди – це “один народ”. Це меседж, який постійно посилається і на Росію, і на Україну. І насправді, мені здається, що в цьому якраз і є ахіллесова п’ята Путіна і його режиму – він щиро в це вірить.

Він щиро вірить, що ми один народ, і що з українцями можна робити так само, як і з росіянами. І те, що він робив безпосередньо з українцями, коли мав такі можливості за часів Януковича, його не навчило, що українці таки інші, що з українцями просто “закручуванням гайок”, залякуванням і т. д. працювати не можна, бо це закінчиться крахом. Якщо він схоче знову повторити російський сценарій в Україні, воно тільки закінчиться для нього крахом і, можливо, колись у перспективі він і зрозуміє, що теза “один народ” – це початок його погибелі”.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео