Виповз черговий скелет із шафи ГПУ або як заступники Луценка без «пані з косою» із живого мертвого зробили

Виповз черговий скелет із шафи ГПУ або як заступники Луценка без «пані з косою» із живого мертвого зробили
28732 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президентська кампанія вже давно позаду, але гучне, часто негативне відлуння й дотепер не може залишити народ у спокої. Звісно, те що переміг Володимир Зеленський та ще й з феноменальний результатом є виключно позитивною стороною. Але у жорстокій боротьбі український народ побачив істинну сутність старої системи, корупційних політиків, правоохоронних органів. І, на жаль, ця сутність показала, що попередні роки Україна була сповнена страшенними злочинами, які приховувались за владною маскою.

На тлі всього злочинства, що, як фонтан зараз б’є верх безперебійним і сильним струменем, явно виділилась Генеральна Прокуратура, яка нахабно і відкрито кришувала  відомого на весь світ афериста. Мова йде про Дмитра Малиновського, який був звинувачений у рейдерстві і величезній 12-ти мільйонній доларовій афері. Та вершиною діяльності стало інсценування власної смерті.

Коротко нагадаю, в чому саме обвинувачували Малиновського. Далекого 2012 року Генеральна Прокуратура вела справуза фактом незаконного захоплення Малиновським зі спільниками 50% (340 тис. доларів) статуного фонду ТОВ «Юг-Інвест». Ця справа навіть була передана у 2014 році до суду, але засідання зривали телефонними повідомленнями про мінування. В таких перешкоджаннях судовій системі, а також за підробку документів проти афериста було порушено нові кримінальні справи. Та Малиновський не розгубився і вдався до інсценування власної смерті, а в цьому відчайдушними помічниками стали його мати і дружина. Саме вони звернулись до Приморського суду Одеси, до судді під прізвищем Свячена і виклавши факти, а саме непідтверджене нотаріусом свідоцтво про смерть попросили таки визнати Малиновського мертвим.

До речі, згідно фіктивного свідоцтва загинув він 25 жовтня 2014 року на території вже окупованого Луганська. Цікаво, що версія про те, як вони дізнались про смерть свого чоловіка/сина досить сумнівна. Вони начебто одного дня в себе під дверми знайшли коробку де було свідоцтво і прах псевдо померлого. Та суддя Юлія Свячена все ж допомогла їм добитись поставленої цілі, а тому Дмитро Малиновський став «мертвим» на певний час.

Та відкрита кримінальна справа не зупинила його, і вже весною 2015 року він з легкістю «розвів» на гроші, а саме на 12 млн. євро сінгапурську фірму «Dreymoor Fertilizers Ltd». Малиновський пообіцяв їм поставити карбамід і аміак виробництва «Одеського припортового заводу», але виконання договору аж ніяк не входило в його плати, тому він просто вкрав гроші і утік за кордон. Виплив він у Франції, де прикупив собі замок Шато де Ларошпо у Бургундії за 3 мільйони євро. Крім того, забігаючи наперед при обшуку в нього вилучили раритетний Ролс Ройс і три картини Сальвадора Далі.

За цим злочином на початку 2016-го року також було відкрите кримінальне провадження. В цей же час прокуратура разом зі слідчими Національної поліції провели обшук вдома у батьків Дмитра Малиновського. У висновку були знайдені докази про те що він живий, а саме відео і переписка. Крім того, знайшлись ще свідки, що бачили його на власні очі у Франції в Каннах. Відповідно до цих фактів, прокурори, що вели цю справу звернулись до суду із апеляцією про смерть відомого афериста.

А далі… А далі дуже цікаво і водночас дуже сумно, адже за справу взялись підлеглі Юрія Луценка, не виключено, що безпосередньо з його наказу. Його заступники Дмитро Сторожук і Юрій Столярчук допомогли міжнародному аферистові досить довгий час вважатись мертвим. От така собі ілізія від ГПУ із глибоким смаком криміналу. Та цікавим є ще один факт, така «щира» допомога сталась після «анонімного» листа на адресу Юрія Луценка від депутата БПП Володимира Ар’єва.

Повертаючись до клопотань про скасування акту про смерть Малиновського – цього не сталось, принаймні тоді. Адже в липні 2016 року заступник Луценка Сторожук змінив групу прокурорів у кримінальних провадженнях по даному аферисту. Як висновок, кримінальне провадження за підозрою у підробці документів і фіктивному мінуванні суду взагалі закрили. Втілив в життя закриття криміналу прокурор Олександр Козуб, який відмовився оскаржувати факт смерті через нібито відсутність доказів. В своїх діях він керувався дорученням ще одного заступника Генерального прокурора Юрія Столярчука. Цікаво, що головуючий суддя Олександр Журавльов заявляв, якби ГПУ не дала тоді задню, то рішення про смерть Дмитра Малиновського було б скасовано. Та апогеєм кришування афериста було свідоме прохання до Інтерполу зняти Малиновського з міжнародного розшуку.

Щодо депутата Володимира Арє’ва і його листа, то це просто феномен безглуздості і необдуманості в діях, або скоріш за все впевненість у безнаказаності. У листі стверджувалось, що Малиновський не має відношення до кримінальних справ, які сфабриковані проти нього екс-регіоналами та й узагалі Малиновський давно помер. Цікавим фактом є те, що, як скажуть «за збігом обставин» цей лист потрапив у ГПУ за місяць до зміни групи прокурорів. Тобто, цей лист може бути причиною розвалу справ проти Малиновського. Сам же нардеп явно виставив себе клоуном, адже  стверджував, що зустрічався із аферистом кілька разів, зокрема й у 2016 році. Та це йому не завадило написати лист, де він вказує, що аферист мертвий.

От так то буває, людина «лежить собі мертвою», а за потреби «встає» аби зустрітись із депутатом… Та й Ар’єву, що боятись за депутатською недоторканістю, він як схоче то такі листи штампувати може щодня… Та надіємось, що Президент Зеленський виконає обіцянку і такі, як цей нардеп вже не ховатимуться за недосяжним «щитом».

Та все ж кричущі докази і цікавість журналістів спонукали ГПУ таки оскаржити рішення про смерть. А сталось це справедливе торжество у серпні 2017 року, «всього на всього» через півтора року після того, як при обшуках прокурори в перших справах знайшли беззаперечні докази того, що Малиновський живий. Крім цього, столична прокуратура міцно взялась за справу із крадіжкою 12 мільйонів та ініціювала у серпні міжнародний розшук даного афериста. А у 2018 році його таки заарештувала французька поліція.

По цій справі дуже добре видно для чого, а вірніше для кого працює Генеральна Прокуратура України. Навіть найвищі чини даного органу з легкість переступають Закон заради допомоги злочинцям. Та цікаво, що всі вищезгадані особи й надалі знаходяться на своїх посадах, а в такому випадку Україна і кожен мешканець знаходяться у великій небезпеці. Адже по цій справі зрозуміло, що ГПУ перетворили у «приватну» структуру, а тому завтра по чиємусь проханню вони можуть й нашу Батьківщину продати. Заради України і її народу Володимир Зеленський повинен якнайшвидше зайнятись кардинальним очищенням даного органу.

Ihor Dumka

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео