Вони працюють на знищення України: агентурна мережа ФСБ РФ на території України. Релігійний блок.

Вони працюють на знищення України: агентурна мережа ФСБ РФ на території України. Релігійний блок.
195397 ПЕРЕГЛЯДІВ

Традиційно українськими політиками, громадськими діячами та експертами називаються такі основні перепони та задачі до покращення життя України та українців: подолання корупції, прозорі та чесні вибори, незаангажована робота ЗМІ, розбудова громадянського суспільства, відкритість органів державної влади, реформи економіки та багато іншого. Безумовно всі ці речі є особливо важливими, без них держава Україна приречена. Проте, за ”прозорістю, відкритістю, правами людини та демократичністю” з поля зору громадян ховається реальна агентурна мережа ФСБ Російської Федерації в Україні, абсолютно підривний елемент що діє з моменту проголошення Незалежності України. 

Будучи переконаним прихильником демократії, я не в змозі вказувати як розбудовувати державу, це питання дискусійне та потребує достатнього рівня кваліфікації, всебічного вивчення усіх нюансів. Проте, як людина патріотична, яка більшу частину свідомого життя пропрацювала в органах Державної безпеки України, маю можливість опублікувати та рекомендувати до “ усунення”  перелік з 25 осіб, без яких будувати суверенну Україну стане набагато краще та легше. Схема агентурної мережі додається.

Варто зазначити що досьє на кожного з персон, опубліковані нижче, несуть виключно ознайомчий характер та охоплюють загальні факти їхньої біографії.

Автор публікації є переконаним противником насилля, інтриг, жорстокості, обману, політичних ігор, вбивств, ненажерливого збагачення та підриву територіальної цілісності України. Одним словом, усього чим це угрупування займалося з 1991 року.

Віктор Медведчук являється головним куратором та головним агентом інкорпорованої «елітної» агентури Російської Федерації в Україні.Куми Медведчука – президент Російської Федерації Володимир Путін та дружина екс-президента РФ Дмитра Мєдведева, офіцер ФСБ. Впливовим в церковних кругах також є Володимир Новинський, який фінансово підтримує Російську православну церкву в Україні.

Володимир Березовський (Онуфрій)

Митрополит, керівник Української православної церкви Московського патріархату.

Уродженець Чернівецької області, постійний член Священного Синоду Російської православної церкви, був і є ідейним прихильником єдності УПЦ МП з Московським патріархатом. Куратор духовного сектору російського впливу в Україні, офіцер КДБ, пізніше ФСБ.

Відзначений Орденом Дружби народів Російської федерації та відзнаками Російської православної церкви. Провадить активний діалог з керівництвом Константинопольської православної церкви, направлений на протидію наданню Українській православній церкві Київського патріархату статусу помісної.

В 2008 році Онуфрій заявив що «Голодомор – это было вразумление, усмирение со стороны Господа нашей гордыни», наголошуючи що українці заслужили голодомор.

В травні 2015 році представники УМЦ МП на чолі з Онуфрієм відмовилися встати під час відзначення президентом 21го бійня статусом Героя України.

Є керівником величезної агентурної мережі церков Московського патріархату, є відповідальний за величезну матеріальну базу московської церкви в Україні. Підконтрольна йому церква передає в Російську Федерацію 2 мільярди доларів чистого прибутку щороку.

Серед напрямків діяльності – комерційна забудова Києво-Печерської лаври, земельні афери та контрабанда на окуповані території під видом гуманітарних «церковних» вантажів, що не піддаються ретельному догляду на блокпостах.

Олександр Михайлович Саввін (Митрополит Агафангел) – єпископ Російської Православної церкви, митрополит Одеський та Ізмаїльський, постійний член Священого синоду Української православної церкви Московського патріархату, народний депутат України 1-го скликання, екс-депутат Одеської обласної ради від Партії регіонів.

Відомий своєю українофобією, антидержавною діяльністю та політичними інтригами.

Агент Росії митрополит Агафангел

Народився в с. Бурдіно Ліпецької області, СРСР (нині Російська Федерація). В 1991 році став в опозицію до митрополита Київського Філарета.

Був призначений керівником Одеської єпархії УПЦ МП через проукраїнську політику попереднього архієпископа Лазаря.

Благословив діяльність проросійської громадської організації «Единое отечество» Валерія Каурова. На сьогоднішній день двічі судимий Кауров оголошений в розшук та знаходиться під санкціями країн Євросоюзу та США через наміри створення «Одеської республіки Новоросія».

В 2006 році очолив виборчий список Партії Регіонів в Одеській області та був вибраний в Одеську обласну раду, після Революції Гідності склав свої повноваження.

В кінці січня 2012 року, виступив в підтримку Путіна, як кандидата в президенти РФ.

Позиціонував себе як прихильник зближення України з Росією, противник інтеграції України в Європу. В 2006 році закликав українську владу відмовитися від вступу в НАТО та ЄС, а також надати російській мові статус державного. Свої погляди від аргументував тим що наміри інтеграції України в Європу є нічим іншим як «черговою спробою здійснити багатовіковий намір протестантського-католицького, масонського та безбожного Заходу відірвати Україну від єдності зі світовим центром православ’я – Москви і втягнути її в орбіту західних цінностей, зробити її частиною системи нового світового порядку».

Також митрополит є великим «експертом» та «аналітиком» в сфері міжнародних відносин та політики. Він висловлював думку що «після спланованого і здійсненого Заходом відколу Чорногорії від Сербії, решта православних народів та їхні помісні церкви мають зрозуміти, що без великої Православної Росії, православ’я стане маргінальним в світовому масштабі, а східнохристиянські народи зникнуть з історії». Є пропагандистом ідеї «триєдності слов’ян – Росії, України, Білорусі»,

Має ряд нагород – Орден пошани (РФ), Орден дружби (РФ), почесна грамота Президента Російської Федерації, орден «Козацька слава» (РФ), відзнака Міністра внутрішніх справ України, Ордени «Пошани» «Республіки» та «За особисту мужність» Придністровської молдавської республіки, орден Святої Анни 1-го ступеня (нагорода Російського імператорського дому).

Петро Дмитрович Лебідь (Митрополит Павло, «Паша Лєбєдь» він же «Паша Мерседес») – архієрей УПЦ Московського патріархату. Намісник Успенської Києво-Печерської лаври. Екс-депутат Київради від Партії Регіонів.

Агент Росії «Паша Мерседес»

Народився в селі Борбин, Рівненської області.

З 1994 року призначений намісником Києво-Печерської лаври.

Неодноразово ставав об’єктом журналістських розслідувань, в яких був звинувачений в поведінці, що протирічить Християнським заповідям.

Відзначився руйнуванням пам’ятки архітектури національного значення XVII ст. на Волині – Успенської церкви в Низкиничах. Під час його служіння в храмі було зруйновано унікальний бароковий іконостас XVIII століття.

Митрополит Павло за часів Януковича був VIP-священником перших осіб держави. Саме він в 2010 році освячував кабінет Миколи Азарова.

В 2011 році Павло був фігурантом кримінальної справи щодо розтрати коштів підприємством «Троїцька артіль», щоправда людина яка заявляла про розтрату коштів опинилася за гратами, а самі «батюшки» пройшли по справі свідками.

Достеменно не відомо кільки «заробляє» владика Павло. Автомобілі преміум-класу йому дарують благодійники, а ремонт лаври спонсорує держава. Павло їздить на Мерседесі S-класу, та живе в шикарному будинку " target="_self" rel="nofollow">на території Києво-Печерської лаври.

Митрополит Павло запам’ятався нахабною поведінкою з журналістами та громадськістю, неодноразово називав журналістів «душевнохворими», «нєвєждами» та погрожував Божим судом.

В вересні 2012 року на прохання журналістки обґрунтувати роль матеріальних цінностей в житті церкви, митрополит відреагував лайкою, почав називати її«стервою», «шалавою», а фотографа – «мавпою».

В січні 2014 року порівняв Віктора Януковича з Ісусом Христом та запевнив президента в своїй підтримці. Заявляв про те що студенти та активісти побиті «беркутом» на майдані наприкінці листопада 2013 року, знаходилися там за гроші.

В жовтні 2015 року Автомайдан зняв нерухомість Митрополита Павла у села Вороньків, сусідом по «дачі» виявився його колега Архімандрит Варсонофій, що був казначеєм Києво-Печерської Лаври.

Має відзнаки Російської Федерації та відзнаки різноманітних православних церков.

Загалом скандали щодо Московського патріархату виникають один-два рази на місяць. Тільки за минулий рік МП «засвітився» в наступних заходах:

— На Одещині священники агітували проти щеплень від кору, пізніше священникам єпархії було заборонено це робити.

— Січень 2017 – СБУ провели в Запоріжжі обшуки в представників ГО «Союз православний «Радомир». Вилучено холодну та вогнепальну зброю, патрони, медалі «Патріот Росії», проросійську символіку та роздаткові матеріали антиукраїнського спрямування. ГО надавала охоронні послуги Запорізькій єпархії УПЦ МП.

— 11 січня – прокуратура Запорізької області відкрила провадження проти священників УПЦ МП які відмовилися відспівувати трагічно загиблу дворічну дитину.

— Патріарх Кирило постійно згадується в молитвах УПЦ МП в рамках «канонічності». Віряни моляться за «патріарха Кирила»

— Січень 2018 року – священник УПЦ МП забив на смерть собаку в Камянському, Дніпропетровська область. Отець – Іоанн Назаров.

— Грудень 2017 – священний синод УПЦ МП благословив «Луганську божу матір», ікону яку використовують бойовики «ЛНР»

— УПЦ МП судиться з Міністерством Культури з приводу реєстрації уставів релігійних організацій.

— Серпень 2017 р. – в селі Повча Рівненській області настоятель УПЦ МП Віталій Буга вибив зуб протеірею УПЦ Київського патріархату Александру Тимощуку.

— Липень 2017 р.- УПЦ МП вимагає альтернативу біометричним паспортам

— Березень 2017 р. – СБУ закрила «православний реабілітаційний центр» в с. Косачівка (Чернігівська область). Це фактично була тюрма де тримали людей не по своїй волі.

— Березень 2017 р. – віряни УПЦ МП та УАПЦ побилися під час сесії Ужгородської міськради. На сесії вирішувалося питання землі.

— Лютий 2017 р. – клірик київського монастиря УПЦ МП помер в сауні з проститутками. Ним виявився 26 річний Корнута Іван Іванович.

— Листопад 2016 р. – депутат БПП Матвієнко передає задекларовану церкву Московському патріархату.

Загалом Московський патріархат в Україні є «державою в державі», він володіє величезною кількістю майна та армією прихожан. Тільки самих монахів 4,5 тисячі.

Також користуючись тим, що релігійні вантажі проходять лояльний огляд на блокпостах лінії розмежування військ, Московський патріархат займається транзитом контрабандних товарів з та на окуповані території.

Володимир Мунтян – пастор протестантської церкви «Відродження», «апостол».

Уродженець Дніпропетровщини, молдаванин за національністю. Голова динамічно розвинутої церкви «Відродження». Церква розповсюджена в Україні, Росії, Білорусі та країнах Євросоюзу (зокрема в ФРН).

Церква «Відродження» визнана тоталітарною сектою з фінансовою пірамідою, церква п’ятидесятників вважає мунтянівців шахраями, а їхню діяльність окультизмом.

Володимир Мунтян був судимий за двома статтями – шахрайство та крадіжка.

Засновник фірми «Мілліонер». Батько трьох дітей, дочки живуть в США та Великобританії.

Агент Росії пастор Володимир Мунтян

Церква активно займається масовим гіпнозом та зароблянням грошей, як під час масових заходів так і під час персональних «зцілень».

Церква Мунтяна активно використовує інноваційні технології, Ютуб канал має 300 тисяч підписників, розроблено мобільний додаток та власний ТВ-бокс «Відродження». 90% ТВ контенту складають передачі власного виробництва.

Читайте першу частину: Вони працюють на знищення України: Агентурна мережа ФСБ РФ. Політичний блок.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео