«Все накривається мідним тазом»: фанат Путіна визнав провал «Кримської весни».

«Все накривається мідним тазом»: фанат Путіна визнав провал «Кримської весни».
140574 ПЕРЕГЛЯДІВ

Таку думку висловив кримський блогер і затятий фанат Росії Олександр Горний в ефірі радіостанції «Ехо Москви».

Партія «Єдина Росія» вирішила повністю дискредитувати ідею «Кримської весни» і «вилазила» всі роки анексії Криму виключно за рахунок федерального бюджету, інфраструктурних успіхів федералів і нещадною експлуатацією імені президента Росії Володимира Путіна.

«У Криму «Єдина Росія», по всій вірогідності, накривається «мідним тазом», а восени вибори в Держраду і місцеві органи влади. Скажу більше, з цього партійного нещастя біжать депутати. Ті, хто більш менш ще дружить з совістю і головою, вирішили йти з цієї ганьби. Це наслідок повного провалу внутрішньої кримської політики, про що я так багато писав і свого часу говорив Сергію Аксьонову. Той шабаш, який тут був влаштований тими, хто перефарбувався і вписався в Єдро, повинен мати один підсумок – з речами на вихід, руки за спину і бажано в наручниках», – каже Горний.

Також блогер поскаржився на хамство партії:

«Ці, навіть не знаю, як їх назвати, приватизували Кримську весну, обвішавши плакатами і білбордами, незрозуміло за чий бюджетний рахунок, весь Крим! Як мені розповіли, більшість знайомих чиновників, від керівників державних організацій і установ, вимагали розвішувати цю партійну макулатуру мало не в туалетах! Ну зовсім просто знахабніли!»

«Перефарбовані шахраї обвішалися російськими прапорами і портретами Путіна. Розпиляли все, що можна, забудували парки і набережні, обіцянки свої не виконали, і з чим вони зібралися йти на вибори? Їм нічого пред’явити. Звичайно, вони будуть розповідати про успіхи», – зазначив він.

Також Горний запропонував розібратися, в діях «Єдиної Росії»: навіщо вони все знищили, зруйнували і чому.

«Вони не чують не тільки звичайних людей, а й зжирають, як людожери своїх же єдросів, як в Держраді, так і на місцях. Рішення приймаються вузькою групка осіб в Сімферополі і жорстко нав’язуються на місцях, найчастіше з урахуванням вузькогрупових шкурних інтересів. Місцевих депутатів просто ламають через коліно з погрозами репресій. Про це я чув не від одного депутата-єдросса, які говорять, що їм просто противна вся ця історія, але вони бояться кинути мандат раніше терміну, так як може постраждати їх бізнес, та й вони самі. Феодосія найяскравіший приклад цього партійного свавілля. Апогеєм усього цього свинства стало переслідування і стеження за проросійськими громадськими діячами, звинувачення нас в тому, що ми сидимо на 30 Серебрянніков СБУ і Держдепу», – обурюється блогер.

«На превеликий жаль Федеральний центр і Кремль зокрема не володіє повністю ситуацією в Криму. Їм шлють липові звіти, які повністю спотворюють поточну картину. Дуже хочеться вірити, що незважаючи на той адміністративний ресурс, який тут скоро врублять на повну, ця зараза більше не проповзе в російські органи влади», – підсумовує кримський блогер.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео