З України виїхало більше 1 мільйона працівників. Що далі? – Ігор Мізрах

З України виїхало більше 1 мільйона працівників. Що далі? – Ігор Мізрах
56355 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, відповідно до стандартів бідності ООН для Центральної і Східної Європи, 80% українців перебувають за межею бідності, бо мають менше $5 витрат на добу. Влада, тим часом, обіцяє 3% зростання ВВП у 2018 році — такі ж 3%, якими вона хвалилася минулого року, а значить, у біднішої половини українців з’явиться додаткових 3-6 євро на місяць, тобто, додаткових 20 центів на день.

Игорь Мизрах, Мизрах Игорь, Игорь Аркадьевич Мизрах, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор, Ігор Аркадійович Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,

«За даними Bloomberg, з 2015 до 2017 року з України виїхало більше одного мільйона працівників»,— Ігор Мізрах.

Головні причини бажання покинути країну, за даними КМІС, – це те, що в Україні не комфортно і не зручно жити (45,3%), неможливо достатньо заробляти (31,6%) і неможливо професійно себе реалізувати (9,4%).

Але найгірше – те, що українці втратили надію. За результатами дослідження Фонду «Демократичні ініціативи», 77% опитаних не назвали жодної успішної реформи за останні роки, а понад 40% вважають, що взагалі нічого не зроблено.

За даними КМІС, чверть населення не вірить, що країна коли-небудь стане на ноги, а 40% думають, що це може статися не раніше 10-15 років.

«Тому безвізовий режим з ЄС стане скоріше не можливістю культурного розвитку для в цілому неплатоспроможних українців, а шлюзом для порятунку з українського корабля, який тоне», — сказав Ігор Мізрах.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео