Знову «прокладка». Одеська ОДА працює за корупційними шаблонами

Знову «прокладка». Одеська ОДА працює за корупційними шаблонами
84597 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні день у день ми стикаємось з корупційними скандалами. Новини про обкрадання, корупцію, злочини чиновників стали  звичайною буденністю для простих громадян. А для діячів, які скоюють ці злочини, ще одним чинником для продовження своїх неправомірних діянь. Непотрібно бути феноменально обізнаним, щоб читаючи строки новин розуміти, як український народ грабують: деребанять бюджет, привласнюють чужий бізнес, проводять начебто «прозорі» тендери, в яких наперед зрозуміло хто переможець, користуючись владою продають із своїх фірм державним структурам товари за цінами, що кілька разів переважають ринкові, та ще колосальний ряд «чорних» схем, а якщо в загальному висловитись – в цих злочинців немає нічого святого, і вислів  «Рідну матір продають за гроші» реально їх описує.

Українці завжди стверджують, що в нас є дві матері: та яка народила і виховала, і наша рідна Україна, ненька, наша земля. Так, одеські чиновники продали, а точніше віддали в оренду одну із наших матерів. А прокрутили цю всю оборудку за всіма шаблонами корумпованого злочинного бізнесу, зробили все за допомогою так званої «прокладки».

Одеська обласна адміністрація на чолі з головою Максимом Степановим і його заступницею Світланою Шаталовою надали дозвіл ТОВ «Агротрейдінвест компані» розпочати процес отримання в оренду 4,65 га земель. Все було б може не так і цікаво, якби ця фірма не виявилась так званою «прокладкою» для банального і сумнівного збагачення – це перший фактор, а другим є ще цікавіший: на запит по аналогічному зверненню від державного порту «Южний» — команда Одеської ОДА відповіла відмовою. Додаємо, що порт «Южний» подавав клопотання двічі, і обидва рази негативна відповідь була не  обґрунтована. Так першого разу Світлана Шаталова відповіла, що порт надав графічні матеріали, з яких не можливо зрозуміти місце бажаної ділянки. Другого — вона же відмовила начебто через відсутність матеріалів, які підтверджують відповідність земельної ділянки містобудівній документації. Хоч її відмовка була необґрунтована, та не відповідала ст.123 Земельного Кодексу, яка забороняє вимагати додаткові матеріали від можливого орендаря.

Повертаємось  до ТОВ «Агротрейдінвест компані» (ЄДРПОУ 42581620) зареєстровано відносно недавно – 30.10.2018 року, керівником є Ришканич Віталій Володимирович, і що є вже не дивним, а просто кумедним — ця фірма зареєстрована за його адресою проживання: Одеська обл., Великомихайлівський район, село Новопетрівка, вул. Чкалова, будинок 12. Основним кведом діяльності є 68.20 — оренда і управлення своєю або орендованою нерухомістю (основний). На перший погляд рядова організація, але за збігом обставин досить везуча: відкрилась вкрай вчасно, саме тоді коли Одеська ОДА отримала запит від державного порту «Южний» на отримання землі в оренду, а далі використовуючи «колосальне везіння» обійшла  державний порт в боротьбі за ласий шматок землі.

На даний час саме  ТОВ «Агротрейдінвест компані» володіє ділянкою землі, яку хотів отримати порт «Южний». Що буде далі можна легко спрогнозувати. Хтось подумає, що «Агротрейдінвест» буде самостійно розвивати цю землю, яка є неабиякою цінністю, адже знаходиться поблизу порту. Та це, скоріш за все, буде помилковою думкою. Як ми вже зазначали — ТОВ «Агротрейдінвест компані» є фірмою прокладкою, і скоріш за все вона була таки створена для проведення цієї корумпованої оборудки. І голова та заступник Одеської ОДА безпосередньо фінансово зацікавлені люди в цій справі. Ця «прокладка» землі, яка, скоріш за все, отримала за VIP цінами просто передасть у власність іншій фірмі, але вже по більш вигідній ціні. І з великою ймовірністю орендарем виступить той же державний порт «Южний». Можливо гучна заява, але такі схеми в Україні є буденними, їх легко може прорахувати і старшокласник школи.

Підводячи підсумки ми розуміємо, що все тут відкрито, і ніхто не боїться проводити таку операцію, яку неозброєними оком проста людина вичислить. Але, як ми вже знаємо, по горе досвіді, наші правоохоронні органи не прості люди, і вони часто із своїх високих кабінетів не бачать явні злочини, або скоріш за все не хочуть бачити. Ця справа є лише однією із тисяч, які щодня відбуваються в нашій державі. Нажаль, покараних «героїв» практично немає, що підкреслює вже вкотре бездіяльність і корумпованість чиновників, правоохоронних органів. Можна стверджувати, що люди, які приходять до влади ставлять за мету тільки власне збагачення, а на долю інших українців і України як держави їм наплювати. Так можна вважати, що це вороги нашої нації, вороги, які прикриваються нашими друзями, братами по крові, вони просто паразитують на наших землях. Найкраще описати цих людей можна словами Т.Г. Шевченка, прочитайте і все збагнете:

Не так тії вороги, як добрії люди —

і окрадуть, жалкуючи,плачучи, осудять,

і попросять тебе в хату, і будуть вітати,

і питать тебе про тебе ,щоб потім сміятись,

щоб з тебе сміятись, щоб тебе добити.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео