Божественна Пасхальна Літургія в Цюріху (Швейцарія)

Божественна Пасхальна Літургія в Цюріху (Швейцарія)
268670 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рекордна кількість людей відвідала 23 квітня в Українській Церкві в Цюріху (Швейцарія) Пасхальну Божественну Літургію за участі Отця Назарія та Посла України в Швейцарії Артема Рибченко.

Цього року кількість вірян що відвідали Літургію була дуже великою - рекордною за всі роки існування української церкви. Участь у спільній молитві приймали не лише українці, але і небайдужі до нашої долі швейцарська громада. 

Українська діаспора долучилась до випікання традиційних Пасочок та виготовлення крашанок для усіх тих, хто не мав змоги цього року власноруч зібрати великодній кошик.

Великдень – це утвердження віри, перемога життя над смертю. Це день, коли серце кожного християнина наповнюється радістю, добром і справедливістю.

Святе таїнство Воскресіння Господнього і спільна молитва ще раз згуртували українців навколо непоборної Віри в Перемогу Світла над Тьмою.

У цей світлий день Христового Воскресіння бажаємо вам любі українці здоров’я, злагоди, Божого благословення, духовного відродження, надії на краще майбутнє.

Нехай у всі наступні дні небо над нами буде чисте, без свисту ракет і вибухів бомб. Нехай здійсниться мрія кожного українця про перемогу над ворогом і такий очікуваний мир на рідній землі.

Нехай наша славна Україна відновиться з руїн і буде процвітати й розвиватися. Цьому допоможе щира молитва і сумлінна праця кожного українця на своєму місці.

Нехай Божа ласка завжди буде з вами в цей непростий час, а віра зміцнює серце й допомагає творити добрі справи!

Де б ми не були - у сердці з нами Бог. І допоки палає це полум’я Любові до Всевишнього в наших сердцях, доти живе наша нація. Слава Україні! 

Служіння відбулося за підтримки:

  • Посольство України в Швейцарії
  • UVZO - Ukrainischer Verein Zentral und Ostschweiz
  • Lucky Ukraine
Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео