У Женеві пройшов міжнародний жіночий бранч, присвячений красі, здоров’ю, весняним трендам та секретам успіху.

У Женеві пройшов міжнародний жіночий бранч, присвячений красі, здоров’ю, весняним трендам та секретам успіху.
221874 ПЕРЕГЛЯДІВ

15 квітня 2023 року у Швейцарії у місті Женева пройшов міжнародний жіночий бранч, присвячений красі, здоров’ю, весняним трендам та секретам успіху. 

Професійний спікер Тетяна Луговська - лікар ендокринолог-дієтолог, аспірант кафедри терапії та ендокринології медичної академії України(досвід роботи 9 років, IG: doctor_lugovska) росповіла:

 ⁃ Як стрес під час війни впливає на гормональне здоров’я жінки та харчування.

 ⁃ Які симптоми допоможуть запідозрити наявність інсулінорезистеності, цукрового діабету 2 типу, захворювань щитоподібної залози - гіпотиреозу, тиреотоксикозу та ін.

 ⁃ Як профіктувати ендокринні захворювання.

 ⁃ Коли варто звернутися до лікаря. 

 ⁃ Збалансоване харчування, як основа здоровового та енергійного життя.

Лекцію «Магія ідеального гардеробу чи портал до себе справжньої» гості почули від Юлії Дуганової - трансформаційного імідж - стиліста (10 років у професії), стиліста медійних осіб України, Амбассадора кінетичного іміджу та невербальних комунікацій.

Нашим гостям Юлія розкрила:

-Закони та правила персонального базового гардеробу на всі випадки життя та відкрила секрети, про які мовчать навіть стилісти.

- Гардероб - як спосіб розкритися і закохатися в себе знову, підкреслити свої сильні грані особистості, додати впевненості та виразності, сформувати свій персональний візуальний бренд.

- Базові кейси невербальної комунікації та правила їх адаптації у повсякденності з метою успішного досягнення поточних життєвих задач!

Бранч пройшов у двох стильних локаціях міста Женева та зібрав справжніх красунь Щвейцарії, які підтримують українських спеціалістів вищої категорії. 

Організаторами заходу стали ГО «Всеукраїнське об’єднання - Україна славетна» та ГО «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ СМАРТ КРЕАТИВ». 

Окрема подяка висловлюється центру Ukraine Reborn (GE Care Ukraine )за гостинність.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео