Активний туризм та подорож найдовшою печерою Європи

Активний туризм та подорож найдовшою печерою Європи
249558 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогоднішні інформатичні умови праці сучасної молоді змушують задуматись про активний та цікавий водночас відпочинок. Саме тому сьогодні стрімко розвивається такий вид туристичних подорожей, як активний туризм. Даний вид туризму поєднує в собі як цікавість, так і активний спорт.

Екстремальний вид туризму дозволяє змінити вид діяльності, нервово та фізично оздоровитись, стимулює до емоційного збагачення світогляду, підвищення адаптації до екстрених умов тощо. «Займатися» активним туризмом можна як пішки, так і на велосипеді, по воді та в печері, з ночівлею та з поєднанням всіх видів екстремального відпочинку, для цього лише потрібно велике бажання та час.

У зв’язку з розвитком активного туризму виникають тури по даному виду діяльності, групи у соцмережах, відеоблоги тощо. Також активним туризмом зацікавились і науковці, які стали досліджувати сучасну туристичну літературу та ландшафт території України придатні як для вдосконалення уже існуючих активних тризмів так і запровадження нових. Саме науковці вважають, що для активного туризму ідеально підходять безліч регіонів України завдяки різноманітному ландшафту – чергування низин та гір, боліт та рівнин, степу, лісів та гір тощо.

Завдяки мережі Інтернет та відеоблогам можна спокійно спостерігати за турами активних людей і в результаті обрати щось для себе. Адже кожен сьогодні переглядаючи відеоблоги інших уявляє себе на його місці.

Переглядаючи тури, які на сьогодні розділені навіть по групам (топ-10, Вербні тури, травневі тури тощо) можна обрати будь що. Та все ж таки можна зайти на блог та заочно познайомитися з відповідним туром, поспілкуватися особисто у коментарях з відеоблогером чи навіть домовитися про наступний активний туризм та відвідати його разом тощо.

Незабутні враження на любителів пригод справить відвідування Оптимістичної печери, яка по довжині лабіринту (більше 212 кілометрів) є найдовшою печерою у Європі і другою на Землі після американської системи Флінт-Рідж-Мамонтова. Про що нещодавно поділився зі своїми прихильниками на своєму каналі Sector2000 Недобитко Сергій.

Цікаво спостерігати за подорожжю, адже видно що зйомки відбуваються у реальному турі з реальним гідом. Переглядаючи відео неначе переносишся до учасників подорожі і відчуваєш разом з ними втому та цікавість водночас. З відео-подорожі видно що мандрівників не лякають труднощі шляху, цікаво також відкриваються справжні музеї підземної краси в Заозерному краї, де їх чекають блиск кристалів, величні зали та галереї, а також незвичайні природні малюнки на стінах.

Крім подорожей відеоблогер Сергій Недобитко активно слідкує за велоновинками. Неперевершений відеоогляд Міжнародної виставки велосипедів, обладнання та аксесуарів — Байк Експо 2018 а також міжнародної виставки спорту та активного відпочинку Актив Спорт 2018, яка проходила Києві 2 по 4 березня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) на Броварському проспекті, 15, можна знайти на його каналі.

Нагадаємо, нещодавно відеоблогер Сергій Недобитко був зарекомендований читачам мережі Інтернет, як найактивніший послідовник Дмитра Комарова.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео