«ГІДРА» — у кінотеатрах України!

«ГІДРА» — у кінотеатрах України!
56408 ПЕРЕГЛЯДІВ
Наш документальний фільм «Гідра» з травня 2019 року доступний глядачам з усього світу — його можна подивитись в iTunes, Prime Video, GooglePlay чи Vudu або купити диск у інтернет-магазині Amazon чи в одному із звичайних магазинів Baker & Taylor. А американські глядачі можуть переглянути фільм у провідних кабельних мережах США.
 
Нарешті українські глядачі можуть переглянути наш фільм у кінотеатрах: з цього четверга починаються покази «Гідри» у київських кінотеатрах «Жовтень» і «Сінема Сіті» та кінотеатрах мережі «Планети Кіно» по всій Україні — в Києві, Львові, Одесі, Харкові та Сумах.
 
Фільм розповідає про унікальну спецоперацію Служби безпеки України, яку в дев’яностих було проведено спільно із спецслужбами європейських країн та США. Це справжній детектив: стеження, погоні, робота під прикриттям, круті мафіозі, корумповані держслужбовці…
 
Фільм було створено на замовлення Держкіно України у 2018 році Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» та американською компанією Rattapallax.
 
У кінотеатрі «Жовтень» фільм демонструється щоденно на сеансах 15:15 та 20:00. Квитки можна придбати у касах кінотеатру або на його сайті. Час показу може змінитися, тож слідкуйте за розкладами сеансів.
 
Запрошуємо всіх до кінотеатрів!
 
Трейлер фільму на YouTube-каналі «Фор-Пост»: https://youtu.be/T7thJxoxXUk
Сайт кінотеатру «Жовтень»: https://zhovtenkino.kiev.ua/
Кінотеатр «Жовтень» на картах Гугл: https://goo.gl/maps/RsMBBPr6zQ8diYLx6
Веб-сайт «Планети Кіно»: https://planetakino.ua/
Веб-сайт «Сінема Сіті»: https://cinemaciti.ua/oceanplaza
Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео