KS,6 Gallery: постпленерна виставка українських художників

KS,6 Gallery: постпленерна виставка українських художників
194036 ПЕРЕГЛЯДІВ
24 травня о 19:00 галерея KS,6 Gallery, що розташована за адресою: м. Київ, Кловський узвіз, 6,  запрошує усіх бажаючих на відкриття постпленерної виставки українських художників.
Організатори будуть раді представити Вашій увазі чудові та неповторні роботи Маріанни Абрамової (Marianna Abramova), Марії Лашкевич (Mariia Lashkevych), Наталії Бартків (Natalia Bartkiv), Василя Дутки (Vasyl Dutka) та Романа Лучука (Roman Luchuk).
Кожен відвідувач отримає можливість долучитися до прекрасного та поспілкуватися з митцями!
Слідкуйте за подіями на сайті галереї: https://ks6.com.ua/, а також у мережі Facebook.
Маріанна Абрамова
Член Національної Спілки художників України
Член Національної Спілки журналістів України
Член Асоціації художників Центральної Греції (VAACG)
Арт-директор Культурного центру «ArtLine»
Автор і куратор ряду міжнародних арт-проектів, в яких щорічно беруть участь художники різних країн світу.
Постійний учасник національних і міжнародних виставок, арт-проектів і симпозіумів — Словаччина, Чехія, Австрія, Росія, Польща, Туреччина, Данія, Франція, США, Німеччина, Іспанія, Єгипет, Йорданія та ін.
Роботи знаходяться в приватних і державних колекціях України, Словаччини, Італії, Чехії, Лівану, Польщі, Росії, Швейцарії, Румунії, Туреччини, Австрії, Франції, Греції, Єгипту, Йорданії та ін.
«У своєму живописі я прагну намацати символічний код часу, експериментую з кольором і фактурою, відгукуючись на швидко мінливі реалії, вбираючи і фільтруючи шуми сучасного соціуму. Тому живопис для мене — це виклик, постійний експеримент» — Маріанна Абрамова
Марія Лашкевич
Член Національної спілки художників України.
Працює в техніці олійного живопису в жанрах сучасного пейзажу.
Майстерно відчуває природу, її стан і настрій, художниця в пейзажах досягає глибокої узагальненості форм і образів. В своїй творчості опирається на досвід митців-імпресіоністів. Висвітлює колористичну палітру, уникає жорстких переходів і контурів. Тонко відчуваючи природу, її стан і настрій, художниця в пейзажах досягає глибокого узагальнення форм та образів.
Створила свою «формулу пейзажу»,  де чи не головним  є  легкість чистого простору, позначена контурами  ретельно відібраних деталей  та кольорів, емоційна стриманість і композиційна «відкритість», певна  етюдність, що наповнюють роботи  живим авторським почуттям.
Учасник Міжнародних та Всеукраїнських арт проектів, пленерів та резиденцій. Автор Персональних проектів  «Сухий лиман», «Марина», «Призма пейзаж».
Наталія Бартків львівська художниця, філолог та музикант. Її роботи виконані яскравими фарбами та декоративним відображенням дійсності. Грунтовно вибудована композиція, посилене опрацювання деталей, переносить у світ альтернативної реальності кожного, хто мав змогу познайомитися з творчістю художниці. Картини Наталії беруть участь у благодійних аукціонах та знаходяться в приватних колекціях у Бельгії, Великобританії, Канаді, Росії, Іспанії, Австрії. Також одна з робіт прикрашає музей наївного мистецтва в Словаччині.
Тернопільський художник Василь Дутка член Спілки дизайнерів України, та член Національної спілки художників України. Живопис Василя Дутки розвивається у кількох жанрових напрямах. Незважаючи на те, натюрморт це, пейзаж, чи сюжетна композиція – вони об’єднані головною темою мистця – відображення культурного надбання українського народу в природному навколишньому середовищі.
Детальніше про подію на сайті галереї: https://ks6.com.ua/, а також у мережі Facebook!
Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео