Прес-показ документального фільму під назвою «Одесити на Донбасі»

Прес-показ документального фільму під назвою «Одесити на Донбасі»
248109 ПЕРЕГЛЯДІВ

29 листопада о 15.00 в кінотеатрі «Планета кіно» (ТРЦ «Блокбастер», проспект Степана Бандери, 34-В, Київ, Kyiv city) з нагоди початку прокату відбудеться закритий прес-показ повнометражного документального фільму під назвою «Одесити на Донбасі».  Картина створена Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» на замовлення Державного агентства України з питань кіно.

Головні герої фільму — одесити, які брали участь у бойових діях в зоні АТО. Дмитро Олегович, Євген Титаренко, Роман Колдомасов, Євген Лата, Андрій Скороход, Віктор Погодін, Дмитро Васильєв. Всі вони дуже різні, й причини поїхати на фронт у кожного — свої. В кожного — своя «військова історія». Хтось отримав тяжкі моральні та фізичні травми. А комусь навіть вдалося знайти в труднощах, що довелось пережити, додаткову мотивацію для життя та творчості. Хтось готовий повернутися в зону АТО та продовжувати боротьбу. А комусь ніколи більше не побачити рідне місто. Деякі герої, що повернулися до мирного життя, зрозуміли, що війна для них, як і для країни, ще не закінчена.

Зйомки фільму проходили в Києві, Дніпрі, Одесі, а також на передовій зони АТО.

Генеральний продюсер фільму — О. Дріз, керівник МПЦ «Фор-Пост», в активі якого ціла серія документальних фільмів на військову тематику. Вже в цьому році, окрім «Одеситів …», на телеекрани вийдуть картини «Перехрестя Балу» і «Заміновані вірністю».

Режисер — О. Авшаров (режисер циклу документальних фільмів для каналу «112. Україна», креативний продюсер телеканалу «ZiK»).

Оператори — Максим Савченко, Антон Борисюк. Сценарій — Олександр Лірчук, Юлія Коршунова. Музика для фільму була надана відомим українським гуртом «АтмАсфера».

Після показу, орієнтовно о 16.00, відбудеться прес-конференція, в якій братимуть участь представники Державного агентства України з питань кіно, а також автори фільму.

Контакти для отримання додаткової інформації та акредитації ЗМІ:

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео