Володимир Рожок братиме участь у виборах ректора НМАУ ім. П.І.Чайковського

Володимир Рожок братиме участь у виборах ректора НМАУ ім. П.І.Чайковського
28299 ПЕРЕГЛЯДІВ

Секретар Національної всеукраїнської музичної спілки, доктор мистецтвознавства, професор, народний артист України, академік Національної академії мистецтв України, ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського (травень 2004 – червень 2018р) Володимир Рожок прийняв рішення знов балотуватися на посаду ректора на виборах, призначених на 20 вересня цього року. Про це він заявив на своїй фейсбук-сторінці: «Оцінивши складну ситуацію в академії я вирішив подати свої документи на конкурс ректора академії і зробити все, щоб зупинити цей театр абсурду! Академія повинна виконувати своє головне завдання – виховувати високопрофесійні кадри для музичної культури нашого народу і держави!».

«Видатний музичний навчальний заклад нашої держави, який під моїм керівництвом, за рейтингом інформаційних агентств світу, увійшов у 2016 році до «ТОП – 100» кращих вузів світу за виконавськими професіями – в небезпеці», – пише Володимир Рожок. Небезпеку він вбачає у тому, що «прикриваючись ім’ям свого батька, заручившись підтримкою сумнівних осіб, Максим Тимошенко зробив ВУЗ посміховиськом у культурних колах України».

Багаторічний ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського зазначив: «Максим Тимошенко ніякого відношення до нашої Академії не має, ніколи в ній не працював, не знає її славетних наукових і творчих традицій, не має відповідної музичної освіти та 10 років науково-педагогічного стажу, як цього вимагає Закон України «Про вищу освіту». Він також наголосив, що у своїй боротьбі за посаду Максим Тимошенко «дуже активно використовує адміністративний ресурс для всякого роду інсинуацій і брехливих наклепів». «Де етика і мораль цієї людини? Його фантазії і навіювання про начебто 5 кримінальних справ проти мене, буцімто, розкрадання мною 3,5 мільйонів гривень бюджетних коштів, інкримінація мені антиукраїнської діяльності, якою я ніколи не займався, спалення державного прапора під час моєї дипломатичної каденції та інші – вказують на не зовсім здорову особистість», – заявив Володимир Рожок.

Водночас він підкреслив, що «справедливість перемогла» і 1 серпня на посаду в.о.ректора був призначений перший проректор НМАУ, заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, доцент Анатолій Бровій. «Я вірю, що він забезпечить чесність і прозорість виборів ректора», – заявив Володимир Рожок. Він звернувся до колективу Академії й студентів з проханням підтримати його кандидатуру на майбутніх виборах.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео