Житомирський музей космонавтики запустив краудфандинговий проект, щоб зібрати кошти на викуп експонатів з приватних колекцій

Житомирський музей космонавтики запустив краудфандинговий проект, щоб зібрати кошти на викуп експонатів з приватних колекцій
165143 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Друзі, сьогодні особливий і дуже важливий день для нас!  Ми, спільно з Асоціацією музеїв космонавтики, запускаємо наш перший краудфандинговий проект – збір коштів для закупівлі унікальних колекцій і поповнення фондів музею на платформі ВЕЛИКА ІДЕЯ. Запрошуємо усіх, хто любить космонавтику і наш музей підтримати проект.  Попереду 40 днів марафону по збору коштів і для нас важлива як ваша фінансова підтримка, так і інформаційна. Розкажіть своїм друзям про наш проект, долучайте активних помічників та однодумців! Віримо, що разом ми здатні зробити більше», — йдеться на сторінці Житомирського музею космонавтики ім.С.Корольова у соцмережі.

Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова  є провідним музеєм космічного профілю в Україні. Тут зберігається унікальна колекція, що входить до державної частини музейного фонду України, — зразки космічної техніки та спорядження,  рідкісні фото, книги, документи з історії космонавтики.
ЩО МИ ПОТРЕБУЄМО?
Наразі для музею відкрилась прекрасна можливість поповнити власну колекцію рідкісним приватним зібранням поштових марок, листівок, конвертів та значків. На жаль, музей не має достатньої кількості коштів для викупу цих раритетів.
ДЛЯ ЧОГО?
Викуп колекцій дозволить зберегти їх для подальших поколінь відвідувачів та дослідників історії космонавтики, адже потрапивши до музею, ці речі назавжди стануть частиною державного музейного фонду України.
Дані колеції відображають цілу епоху становлення Космічної ери людства, одним із основположників якої став наш земляк — академік Сергій Павлович Корольов. І кожен відвідувач музею в майбутньому зможе особисто ознайомитись з придбаними експонатами на тематичних виставках та в експозиціях музею.
Ми прагнемо, щоб наші експонати надихали юних відвідувачів на майбутні наукові досягнення та відкриття, а дорослим давали впевненість у тому, що наша наука здатна вирішувати найскладніші завдання.
Адже «відчути» космічну діяльність можна не лише завдяки огляду техніки чи матеріалів, а й споглядаючи художні образи та композиції — очима тих художників, які жили і творили в період зародження Космічної ери.
І нові експонати, які ми сподіваємось придбати з Вашою допомогою, допоможуть у популяризації науки для малих та дорослих, допоможуть зробити науку ближчою до простих людей. Зараз технічні, інноваційні індустрії зазнають стрімкого розвитку у світі. Чим більше людей, а особливо — молоді дізнаються про цю галузь і досягнення співвітчизників, тим більше з них захоче у майбутньому пов’язати себе із цією історією, зробити свій внесок у нові досягнення галузі і усієї країни!
РАЗОМ — МИ СИЛА!
Саме тому Асоціація музеїв космонавтики звертається до друзів музею з усієї України надати допомогу у придбанні зібрання для поповнення  основного фонду музею, який є скарбницею історичної пам’яті з розвитку і становлення вітчизняної космонавтики.
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Очікувана сума буде витрачена на закупівлю двох зібрань «космічної тематики». 70% бюджету — закупівля історичної колекції значків та моделей техніки, виготовлених у період з 1957 року. 30% бюджету — закупівля зібрання листівок та конвертів, які випускались з 1957 року.
Сподіваємося, що наше звернення знайде відгук у всіх, хто хоч раз відвідав музей і цікавиться космонавтикою. Спільними зусиллями підтримаємо музей!
Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео