Ірина Паламар заявила, що нашу науку навмисне нищать

  			Ірина Паламар заявила, що нашу науку навмисне нищать
38741 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це голова Асоціації тваринників України говорила в рамках прес-конференції ефірі Радіо.ua 11 листопада 2019 року, присвячені земельному ринку.

Ірина Паламар відзначила, що державна земля має бути розпайована між тим людьми, які  працювали на тих підприємствах, до яких вона належить,  чи їх сім’ями. Що ж стосується підприємств, які несуть стратегічне значення для країни – наприклад, науково-дослідних інститутів, що винаходять нові сорти сільськогосподарських рослин, то такі землі взагалі не мають бути розпайовані.

«Зараз же ці інститути знищуються навмисне, так само – як і в цілому наша Національна академія наук! Це робиться в інтересах транснаціональних  корпорацій для того, аби знищити нашу селекцію! Таким чином зовсім скоро ми змушені будемо сіяти лише культури іноземної селекції, і ще й сплачувати країні-виробнику проценти від прибутку відповідно до закону про інтелектуальну власність. Тобто, наша продовольча безпека — знищується! Хіба ж це державницький підхід? Іде навмисне знищення наших стратегічних об’єктів!»

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео