Катерина Амосова про ситуацію з виборами ректора НМУ ім. О. О. Богомольця

Катерина Амосова про ситуацію з виборами ректора НМУ ім. О. О. Богомольця
252924 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 21 травня 2019 року, нашій редакції вдалось отримати коментар Катерини Миколаївни Амосової з приводу кричущого порушення законодавства посадовцями Міністерства охорони здоров’я України, пряма мова далі:

«Вчора апеляційний суд Києва скасував судову заборону виборів ректора НМУ за апеляцією незаконно призначеного МОЗом «в.о. ректора» Кучіна.

Однак я раджу МОЗівським тітушкам не тішитись завчасно.

Я виграла справу у Верховному Суді про моє перше звільнення. В суді встановили не тільки його незаконність, але й тенденційність та упередженість до мене з боку керівництва МОЗу, наявність особистих неприязних мотивів. Що являє собою склад злочину в діях пані Супрун. Однак виконувачка обов’язків очільника МОЗ пішла на рекорд і звільнила мене ще тричі (!) – з тих самих підстав, що і вперше(!). На тлі скасованого Верховним Судом мого першого незаконного звільнення та поновлення мене на посаді ректора ці її подальші спроби виглядають як агонія.

Впевнена, що Супрун і Ко схопляться за сьогоднішнє технічно-проміжне судове рішення, щоб почати незаконні вибори. Хочу оголосити мої плани. Ми з потужною командою адвокатів-професіоналів продовжуємо доводити незаконність дій цих «наперсточників» в судах. Тривають досудові розслідування кримінальних проваджень проти Супрун, її оточення та маріонеток, які з осені незаконно і нахабно хазяйнують в НМУ.

На сьогодні: 

  • три суди, які розглядали моє перше звільнення, в тому числі Верховний Суд, в своїх рішеннях встановили незаконність дій та упередженість пані Супрун. Подальша серія незаконних, а часом злочинних дій МОЗу дає додаткові докази проти них, і я це так просто не залишу. Винні понесуть покарання;
  • «в.о.ректора», визнаний Супрун, є самозванцем, оскільки Окружний адміністративний суд, керуючись ЗУ «Про вищу освіту», заборонив МОЗу призначати «в.о.»;
  • цей суд заборонив і ставленику Супрун вчиняти будь-які дії з керівництва НМУ, а конкретно-підписувати будь-які документи. Окремим рішенням суд заборонив проведення Вчених рад і так далі. Виконавча служба офіційно довела це до відома персонажу, і він зараз є клієнтом Нацполіції.

До відома потенційних учасників перегонів і електорату: Я і мої адвокати йдемо далі. Місця роботи в НМУ всіх членів нашої команди, які були незаконно звільнені знахабнілими від підтримки «самої Супрун» Науменко з Кучіним, і тих, хто під тиском звільнився сам, мають бути їм повернені. Самозванці разом із екс-ментовською командою мають бути вичищені із НМУ.

Грати в ректораті будуть зняті!»

#НМУ #МОЗ #Супрун

Нагадаємо, вже більше ніж пів року в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун разом із державним секретарем МОЗу Артемом Янчуком в порушення всіх можливих норм діючого законодавства, стоять на заваді законно обраному ректору НМУ ім. О. О. Богомольця Катерині Амосовії зайняти свою посаду, натомість «вкинувши в крісло» свого протеже — Юрія Кучина, який попри судову заборону грабує бюджет вишу та провадить «рейдерські» реформи у навчальному закладі.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео