ТЕРМІНОВО! Пане Президенте Зеленський, допоможіть припинити тривале беззаконня в НМУ ім. О. О. Богомольця. Відлік часу йде на хвилини

ТЕРМІНОВО! Пане Президенте Зеленський, допоможіть припинити тривале беззаконня в НМУ ім. О. О. Богомольця. Відлік часу йде на хвилини
225202 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ось і минув довгоочікуваний день інавгурації нового Президента України Володимира Олександровича Зеленського. Своїми чіткими і обґрунтованими діями Гарант викликає величезну повагу цілого світу. Новий Глава Держави довів, що не збирається даремно витрачати наданий йому народом час. Навіть найжорсткіші критики переповнились позитивними емоціями від проявленої Володимиром Олександровичем  рішучості.

Багато хто зі свого боку, на хвилях позитиву і впевненості, що Президент Зеленський дійсно має на меті навести лад в державі, хотіли б повідомити про кричущі факти порушення законних прав та інтересів студентів НМУ ім. О. О. Богомольця  і законного ректора  Катерини Амосової.

Тема свавілля, що огорнула цей заклад неодноразово звучить у ЗМІ.  Активісти, студенти та сама пані Амосова вже довгий час добиваються справедливості навіть у судах, але, нажаль, до тепер дійсно позитивного результату досягти не вдалось. Вагомою причиною беззаконня була, навіть, не пасивність влади, а те що ця влада сама стояла за всіма злочинними діями. Профілююче Міністерство охорони здоров’я на чолі із в.о. Уляною Супрун вже довгий час вчиняють незаконні дії проти законного ректора Амосової Катерини. За допомогою МОЗ керівництво вишу захоплене бандитським угрупуванням, що протиправно розпоряджається бюджетом навчального закладу.

Ми, студенти, Катерина Амосова, народ України – віримо у Вас Президенте, віримо, що не стоятимете осторонь, а виконаєте свій Конституційний обов’язок, зазначений у статті 102 (Розділ 5), а саме: «… Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина…».

Нагадаємо, що МОЗ на чолі із в.о. Супрун та незаконне керівництво НМУ ім. О.О. Богомольця вже не перший рік грубо порушують права Катерини Амосової та студентів вишу, які її підтримують.

Кожен розуміє, що у Вас є дуже багато першочергових державних справ, та ситуація в Університеті  О.О. Богомольця вже на межі кипіння, а відлік часу йде на хвилини. Даний злочин потребує негайного Вашого втручання. Термінове втручання зумовлене нещодавнім рішенням (16 травня) МОЗ про призначення виборів ректора даного вишу.

Якщо оцінити зі сторони, то все якось підозріло, неприродньо швидко відбувається. Так, 15 травня 2019 року Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу МОЗ України та НМУ ім. О.О. Богомольця. Відповідно до цього рішення Міністерство зможе реалізувати свої законні повноваження та провести конкурс на посаду ректора, чим вже 16 травня МОЗ скористалось. Дивує, що саме 16 числа свої кандидатури на вибори ректора подали: Канюра О.А., Науменко О.М. та Кучин Ю.Л. А до цього всього «театру» ще й того ж 16 числа скандальний Державний секретар МОЗу Артем Янчук ці кандидатури затвердив. Неозброєним оком помітно, що цей указ МОЗу виданий із грубими порушеннями, а тому ніякої юридичної сили не може мати.

Кабінет Міністрів 28 листопада 2018 року постановою №1005 у пункті 7 чітко зазначив правила проведення конкурсу, а саме: «Оголошення про проведення конкурсу не пізніше ніж за два місяці до закінчення строку контракту особи, яка займає посаду керівника, або протягом тижня з дня утворення вакантної посади публікується засновником у газеті “Освіта України” або в офіційному друкованому виданні засновника (засновників) та розміщується на його веб-сайті (у разі наявності) і офіційному веб-сайті закладу вищої освіти”. Оголошення про проведення конкурсу повинно містити: повне найменування закладу вищої освіти; інформацію про строк подання кандидатами документів та їх перелік; адресу, за якою ведеться прийом документів; контактну інформацію; інформацію про дату проведення виборів.

Крім зазначеного ми володіємо інформацією із достовірних джерел МОЗ, які нам чітко вказали, що наказ про проведення термінових виборів без допущення охочих – це спланована акція, щоб не допустити Катерину Амосову до виборів і забезпечити себе відсутністю можливих питань від новообраного Президента України. Адже призначений після виборів ректор викликатиме менше дискусій. Тільки факт злочинної оборудки з недопущення Амосової навіть до участі у виборах ректора вже виліз на поверхню.

Пані Уляна Супрун і її любі друзі розуміють, якщо серед претендентів буде законний ректор Катерина Амосова – то вона і переможе. Тому, будь-якими методами нашвидкуруч вже в який раз провели черговий злочин.

Окремо трішки інформації, щодо кандидатів – це: Канюра Олександр Андрійович, Науменко Олександр Миколайович і Кучин Юрій Леонідович. Такий склад кандидатів – це відвертий випад в обличчя всій академічній спільноті, більше того, між собою кандидати вже добре знають, хто стане переможцем, це – пан Кучин. Вже згаданий нами Державний секретар МОЗу Артем Янчук вже мав бесіди із двома іншими кандидатами, під час яких спонукав їх знятись на користь Юрія Кучина. Цікаво, що і виборча програма Кучина є плагіатом. Тож, протизаконні вибори ректора є повною фікцією, замилюванням очей. Керівництво Міністерства охорони здоров’я таким чином намагається прикрити свої шкури.  Та цього разу їм це не вдасться, адже Президентом України став Володимир Зеленський, який не потерпить відкритих злочинних дій у вищому керівництві держави.

В цій публікації ми не вказали всіх злочинців, що мають причетність до справи НМУ ім. О.О. Богомольця і до війни оголошеної МОЗ, зокрема Уляною Супрун законному Ректорові Амосовій Катерині. Та думаємо, їх й так всі прекрасно знають, а особливо Володимир Зеленський, який вже цікавився даним питанням.

Тож підводячи підсумок варто зазначити, що дана інформація змусить задуматись навіть палких прихильників Уляни Супрун, яка, до речі, відразу після інавгурації нового Президента втікла з України. Адже такі протизаконні дії в Міністерстві, яке вона очолює навряд чи могли пройти без її згоди або без її прямого наказу. Оголошений юридично протиправний конкурс лише підкреслив те, що МОЗ на чолі із Супрун весь цей час вчиняла злочини проти Катерини Амосової не допускаючи її до виконання законних обов’язків Ректора НМУ ім. О.О. Богомольця.

Тому Президент України Володимир Зеленський чітко знає, що його обрав народ для реальних дій на покращення життя українців. І з першого дня він показує, що не збираєтесь стояти осторонь і споглядати за беззаконням, що вчиняють чиновники різних рівнів.

Тому, закликаємо Вас:

1) якнайшвидше навести лад в  НМУ ім. О.О. Богомольця;

2) сприяти покаранню винних;

3) відновити на посаді законного Ректора Катерину Амосову.

Ми впевнені, що серйозність цього питання призведе до швидкої реакції Володимира Олександровича, а також до його справедливих рішень. Адже мова йде про наше майбутнє – наших дітей, молодь, більше того, ця молодь – це майбутні медики, отже важливо не втрачати ні хвилини. Студенти  НМУ ім. О.О. Богомольця повинні бути під крилом істинного фахівця, якого вони неодноразово відстоювали – це Катерина Миколаївна Амосова.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео