Міжнародний валютний фонд: Фінляндія лідирує у заміні копалин хімічних речовин на деревину

Міжнародний валютний фонд: Фінляндія лідирує у заміні копалин хімічних речовин на деревину
4253 ПЕРЕГЛЯДІВ

Фінляндія, відповідає на світовий заклик «зеленої» політики несподіваним чином – замінюючи копалини хімікатів, які є основними джерелами парникових газів, відновлюваною сировиною, такою як деревина, для виробництва товарів, послуг та енергії.

У Фінляндії, де 65% території покрито лісами, деревини вдосталь. Очікується, що ця частка зростатиме завдяки ухваленому в країні Закону про ліс, який наказує висаджувати чотири дерева на кожне зрубане дерево.

Екологічні вигоди численні. Передові фінські компанії вигадують нові способи використання деревини - від виробництва одягу до багатоповерхових будівель і упаковки у магазинах до екологічно чистого палива і навіть виробництва акумуляторів. Продукція легко переробляється, біорозкладається та гіпоалергенна, а CO 2 може зберігатися у зрізаній деревині десятиліттями і навіть століттями.

"Заміна горючих видів палива та матеріалів, таких як пластик, бетон і сталь, що використовуються для будівництва, на деревину та матеріали на біо-основі обмежує викиди вуглецю в атмосферу", - говорить Лотта Хейкконен, головний спеціаліст Міністерства сільського та лісового господарства Фінляндії.

Економічні стимули зростання продукції на основі деревини ще більше мотивують розумне споживання. Багато продуктів на основі деревини виготовляються з побічних продуктів та залишків виробництва або матеріалів, відновлених після використання продукції.

 

 

 

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео