Медаль Пошани у понеділок: Підполковник морської піхоти Гарольд Бауер

Медаль Пошани у понеділок: Підполковник морської піхоти Гарольд Бауер
369132 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні у Пентагоні відбулася церемонія нагородження Підполковника морської піхоти Гарольда У. Бауера. Він працював льотчиком-асом, чиї дії під час Другої світової війни відіграли важливу роль у перемозі у процесі однієї з найвідоміших битв на Тихому Океані. Хоча в ході операції він на жаль загинув разом зі своїм літаком, його лідерські якості та виявлена хоробрість у попередні місяці змогли принести йому Медаль Пошани.

Бауер народився 20 листопада 1908 року у Вудраффі, штат Канзас. Після закінчення середньої школи Бауер навчався у Військово-морській академії, де він досяг успіху у навчанні та спорті.

Бауер закінчив академію в червні 1930 року і був зарахований до Корпусу морської піхоти. Перші кілька років служби він провів у кількох різних підрозділах, включаючи службу у Військово-морській академії.

Зрештою Бауер вступив до льотної школи і в лютому 1936 року отримав звання військово-морського льотчика. Він служив у кількох авіаційних ескадрильях морської піхоти до липня 1941 року, згодом його було призначено другим командиром винищувальної ескадрильї 221.

 

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео