Займання хлібозаводу на Херсонщині

Займання хлібозаводу на Херсонщині
322711 ПЕРЕГЛЯДІВ

У місті Нова Каховка Херсонської області на хлібозаводі виникла значна пожежа. Працівники оперативно-розшукової служби продовжують встановлювати обставини справи.

 

При проведенні моніторингу різних соціальних мереж стала відомою інформація про займання полум’я на одному із хлібозаводів області. Відповідно до цієї звістки, про подію були оперативно повідомлені усі служби екстреної допомоги. Крім того, на місце пожежі відразу відправили оперативно-слідчу групу Каховського районного відділу поліції.

 

Чермен Тускаєв, заступник керівника підрозділу поліції, прокоментував, що оперативники швидко встановили місце горіння — одне зі приміщень хлібозаводу Нової Каховки. Наразі робітники ДСНС (Державна служба України з надзвичайних ситуацій) займаються ліквідацією наслідків пожежі. Своєю чергою поліція надає охорону публічного порядку. Також Тускаєв додав, що на щастя, ніхто з працівників заводу чи інших людей не постраждав.

 

За критеріями ч. 1 ст. 270 Кримінального кодексу України в Єдиний реєстр досудових розслідувань були вписані певні дані щодо цієї пожежі. Слідство далі триває.

 

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео