Вандалізм у Підгородному: музей та міськраду пошкоджено

Вандалізм у Підгородному: музей та міськраду пошкоджено
234727 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями у місті Підгородне, що на Дніпровщині, хтось вчинив акт вандалізму у музеї та міській раді. Мало того, що порозбивали вікна так ще і пошкодили національні символи.

Місто Підгородне знаходиться у Дніпровському районі області. Тут проживає не так багато людей, близько 20-и тисяч, але місто має свою чималу історію. У місті є історико-краєзнавчий музей імені Олекси Коваля, і саме він – одна із двох постраждалих будівель.

Правопорушення сталося ще 29 листопада. Стало відомо про нього наступного дня. Про цю ситуацію повідомив адміністратор групи Підгородненської ОТГ Роман Кучма, разом з тим виклавши ще й фото розгромлених місць. Одразу під постом зібралися обурені люди. У когось вже були навіть підозри, хто міг таке вчинити, проте й в адміністрації міста також уже ж є підозрюваний. І не зрозуміло, чи вони збігаються.

Серед пошкоджень були побиті вікна і в міській раді, і в музеї. Також зірвали великий банер, де зображені портрети тих жителів міста, що віддали своє життя в антитерористичній операції на Донбасі. Окрім цього, пошкодили й національний символ – пам'ятник "Книга історії України", де зображений герб.

Хто і навіщо це зробив – невідомо. Люди вважають, що це могли вчинити підлітки, які нерідко збираються саме тут, і є достатньо агресивними: "курять, дешпетують, на дорослих кидаються". Але повідомляється, що тих, хто це вчинив, уже встановили. Проте затримати не вдалося. Наразі ця особа чи особи перебувають у розшуку.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео