На Дніпровщині пара загинула через необачність

На Дніпровщині пара загинула через необачність
417446 ПЕРЕГЛЯДІВ

У місті Кам'янське, що на Дніпровщині, сталася ситуація, якої можна було б уникнути, якби люди знали про небезпеку. Там закохана пара загинула, задихнувшись чадним газом.

Холод, що прийшов до України разом із неприємною погодою, інколи змушує людей грітися небезпечними способами. І, можливо, саме це і відбулося. Пара молодят чи то грілася в машині, що працює, чи то вирішила прогріти двигун автомобіля. Але зробити вони це вирішили у закритому гаражі. І це стало причиною їх смерті.

Нещасний випадок стався кілька днів тому у Кам'янському. Там, в гаражному кооперативі під назвою "Центральний" і знайшли загиблих. Хлопець перебував за кермом, дівчина ж – ззаду на пасажирському сидінні. У обох вже не було ознак життя. Автомобілем, що забрав життя 19-річних молодят, виявився "ВАЗ-2105", у народі відомий як "Жигулі". Двигун довгий час працював, гараж був закритий. Пара просто могла не знати, або ж забути про те, чим це може загрожувати. І поплатилася за це життям.

Причина смерті, що встановлена попередньо – отруєння чадним газом. Випадок кваліфікують як нещасний. Проте не виключають і варіант того, що це могло бути самогубство. Це можливо, але вірогідність цього мала.

Тіла загиблих відправили на судово-медичну експертизу. Поліція ж встановлює обставини та причини цього випадку.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео