Як самостійно роздрукувати виписку після проведеної реєстраційної дії?

Як самостійно роздрукувати виписку після проведеної реєстраційної дії?
426833 ПЕРЕГЛЯДІВ
У разі необхідності юридична особа, у тому числі громадське формування зі статусом юридичної особи, може самостійно роздрукувати виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за результатами проведеної реєстраційної дії.
Для цього необхідно перейти на вебсайт Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/content/get-documents, обрати ліворуч зверху поле "Результат надання адміністративної послуги", далі у графі "Код доступу" ввести Код доступу з опису документів і натиснути "Перевірити". Після проходження перевірки на екрані з'явиться поле "Завантажити документ", натиснувши на яке, можна завантажити сформовану виписку.
Код доступу міститься на описі документів, один примірник якого видається заявнику при подачі документів на державну реєстрацію.
У разі виникнення питань, консультації щодо державної реєстрації громадських формувань можна отримати звернувшись до відділів державної реєстрації громадських формувань Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління юстиції (м. Харків) у Донецькій, Луганській та Харківській областях, контакти яких розміщено на вебсайті Східного міжрегіонального управління юстиції (м. Харків) у розділі "Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації та громадських формувань" рубрики "Напрями діяльності" за посиланням https://kharkivobljust.gov.ua/.../derzhavna.../.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео