Що ми знаємо про діяльність КП “Київреклама”, його мета та досягнення

Що ми знаємо про діяльність КП “Київреклама”, його мета та досягнення
279491 ПЕРЕГЛЯДІВ

В наш час кількість рекламних банерів, плакатів надзвичайно об’ємна. Ми бачимо їх всюди кожен день, крім того, ми маємо змогу слідкувати за зміною заохочувальних слоганів, місця розміщень реклами та розвитком різних модних тенденцій в даній сфері. Зараз маркетологи, піар-менеджери шукають і використовують всі можливі способи для привернення уваги споживача та спонукання його до дій. Проте, якщо ви хочете розмістити рекламу скажімо на громадському автобусі вам потрібний дозвіл від влади на встановлення на ньому вашого плакату. Отже, на прикладі комунального підприємства “Київреклама” можемо більше дізнатися про правила розміщення різного виду реклами та загалом про роботу, мету та певні досягнення даної організації.

 

КП “Київреклама” було зареєстроване 21. 03. 2007 року, знаходиться в місті Києві, вул. Боричів узвіз 8. Підприємство веде свою діяльність під керівництвом Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської державної адміністрації. Останній статут організації був виданий у 2017 році з певними правками до попередньої версії. В ньому стверджується, що “Київреклама” засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва. До речі відразу хочеться зазначити, що дане комунальне підприємство є юридичною особою, має свій розрахунковий рахунок, печатку, штампи.

 

Наразі станом на 12 березня 2022 року обов’язки директора комунального підприємства “Київреклама” виконує Дзядевич Оксана Анатоліївна. В штат адміністрації та осіб, які здійснюють контроль за певними відділами також входять: заступник директора з правових питань (Гончарук І. І.), відділ бухгалтерського обліку і звітності (Строган І. В.), юридичний відділ (Макаренко Д. В.), сектор з питань розміщень соціальної реклами (Гончарова Т. Ю.), прессекретар (Бородіна А. О.), відділ документообігу та контролю (Черненкова Л. А.). Крім того, на даному підприємстві свою діяльність здійснюють фінансово-аналітичний відділ, господарчий відділ та відділ аналізу та супроводу дозвільної документації. До речі, на офіційному сайті КП “Київреклама” можна ще більш детально ознайомитися з фахівцями та дізнатися про графік приймання деяких відділів.

 

Щодо основної мети роботи організації, то “Київреклама” здійснює керування (надає дозволи, підрисує договори) й стежить за дотриманням дозволених вимог у галузі встановлення способів зовнішньої реклами та розміщення її на громадських транспортних засобах, проте також підприємство слідкує за правильним й допустимим для всіх встановленням різних рекламних банерів, плакатів у місті Києві та контролює отримання прибутку. Але комунальне підприємство “Київреклама” має й інші функції з якими ми можемо ознайомитися детальніше. По-перше, організація стежить за місцями встановлення реклами та за тим, щоб вони відповідали виданим дозволам, погодженням (щодо їх використання), умовам підписаних договорів тимчасового користування місцями. Після перевірок вона створює акти даних обстежень та при умові недотримання вимог “Київреклама” надає Управлінню з питань реклами (КМДА) список з порушників й обмеження пов’язані з їхнім розміщенням. По-друге, самостійно робить чи організовує демонтаж (зняття з фундаменту — банерів, стендів, плакатів) різного виду реклами задля чіткого здійснення наказів Управління з питань реклами. По-третє, слідкує та особисто дбає про вироблення друкованої продукції, встановлення доступної для всіх мешканців соціальної реклами відповідно до завдань від Київського міського голови. Також обговорює ціну та контролює процес отримання плати за експлуатацію місць з метою реклами, що знаходяться під сферою дії комунальної власності територіальної громади міста Києва. До того ж “Київреклама” веде облік демонтованих місць розміщення реклами.

 

Також серед функцій комунального підприємства “Київреклама” можна виокремити ще декілька. Наприклад, забезпечення послугами щодо вироблення проєктно-технічної документації, ескізів дизайнерів з чіткими рішеннями, фотокомп’ютерних макетів чи певних необхідних бланків. Крім того, організація є певним посередником в процесі встановлення рекламних засобів, вона особисто досліджує актуальну на цей час умови ринку, чинну громадську думку й тому подібне, задля покращення умов подачі реклами для клієнта. Ще вона може надавати допомогу у визначенні та вибору необхідного для конкретної реклами місця розміщення серед засобів зовнішньої реклами та громадського транспорту. Підприємство теж забезпечує можливість проведення певного виду робіт з документами, таких як: сканування, фотокопіювання, ламінування й, крім того, за потреби використання машинопису. До того ж установа пропонує клієнтам професійні послуги з консультації, посередництва та агентську діяльність на визначений термін з підписуванням договору.

 

Своєю чергою статутний капітал комунального підприємства “Київреклама” складає п’ять тисяч гривень. До майна даної організації належать виробничі та невиробничі фонди й обіговий капітал. В статуті чітко зазначається, що майно підприємства є комунальною власністю територіальної громади міста Києва, його кошти знаходяться на рахунку в банках держави та Державній казначейській службі України.

 

Однозначно досягненнями організації та позитивними наслідками їхньої праці є збір коштів до бюджету столиці України, виявлення нелегально встановленої реклами, помітний розвиток у сфері зовнішньої реклами, сприяє покращенню якості роботи міських установ, що співпрацюють з операторами, помітний розвиток соціальної реклами.

 

Отож, за допомогою аналізування комунального підприємства “Київреклама” можна побачити яскравий приклад роботи громадської установи у сфері реклами, які правила для своєї діяльності воно використовує, як це впливає на рекламні засоби та способи їх розміщення, що потрібно для того, щоб встановити рекламу та інші цікаві сторони роботи даної організації. Реклама має дуже важливу роль в наш час, тому перед її створенням потрібну вивчити всі необхідні аспекти, що якраз допоможе зробити КП “Київреклама”.

 

 

 

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео