Понад 30 будинків за 17 млн грн - прокуратура домоглась передачі від збанкрутілого підприємства на баланс міста житлового фонду

Понад 30 будинків за 17 млн грн - прокуратура домоглась передачі від збанкрутілого підприємства на баланс міста житлового фонду
291577 ПЕРЕГЛЯДІВ
Східний апеляційний господарський суд підтримав позовні вимоги Костянтинівської окружної прокуратури щодо визнання незаконним рішення Костянтинівської міської ради про відмову у прийнятті до комунальної власності багатоквартирних будинків вартістю понад 17 млн грн.
Нагадаємо, 20 вересня 2018 року рішенням Костянтинівської міської ради Костянтинівському державному хімічному заводу, що знаходився на стадії банкрутства, відмовили у передачі до власності територіальної громади 31 житлового будинку, що перебували на балансі підприємства.
 
З огляду на порушення законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відновлення платоспроможності боржника або визнавання його банкрутом», прокуратура подала до Господарського суду Донецької області позов в інтересах держави в особі Фонду державного майна України про визнання незаконним рішення органу місцевого самоврядування.
 
У вересні 2021 року суд погодився з правовою позицією прокуратури та зобов’язав міську раду забезпечити прийняття житлового фонду колишнього держпідприємства до комунальної власності.
 
На вказане рішення відповідач подав апеляційну скаргу, у задоволенні якої наразі відмовлено та рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео