Результати засідання ТЕБ І НС щодо епідеміологічної ситуації на Хмельниччині

Результати засідання ТЕБ І НС щодо епідеміологічної ситуації на Хмельниччині
197408 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно в Хмельницькій обласній державній адміністрації (Хмельницька ОДА) було проведено позачерговий збір експертів комісій ТЕБ (комісія з питань техногенно-екологічної безпеки) та НС (комісії з питань надзвичайних ситуацій), основною темою обговорення була ситуація з поширенням коронавірусного захворювання.

 

Зараз в надзвичайно великій кількості селищ, містечок, міст або цілих областей стрімко погіршується ситуація з захворюваністю людей на COVID-19. Кількість хворих постійно зростає, а з цим в адміністраціях міст/областей на порядок денний підіймається питання про шляхи запобігання хворобі чи хоча б скорочення числа хворих. Таким чином запроваджується карантин, щоб убезпечити інших людей, які ще не потрапили під дію страшенної хвороби. Ось чому наразі все більша кількість областей потрапляє в червону або помаранчеву зону епідеміологічної безпеки й переходить на посилений карантинний режим, дистанційне навчання, робота тощо.

 

Щодо даного засідання, то хотілось би зазначити, що організатором та головою на ньому був Сергій Тюрін — перший заступник керівника Хмельницької ОДА. Крім нього, активну участь брав і Сергій Ткачук — заступник керівника ОДА. Також до цієї зустрічі звичайно ж приєдналися експерти від комісій ТЕБ та НС, голова районної державної адміністрації й інші представники управлінь, органів, організацій. Основні питання або теми для обговорення це розроблення і виконання потрібних способів щодо уникнення зростання кількості хворих на коронавірусну хворобу на території Хмельниччини та здійснення необхідних дій пов’язаних з реагуванням на стрімкий розвиток поліовірусу 2 типу в цій же самій області.

Майже на початку обговорення, Сергій Тюрін, як вказано вище перший заступник керівника ОДА, повідомив, що всього лиш за останній тиждень число хворих на даний вірус зросло втричі. Через це Хмельницьку область вже переведено до помаранчевої карантинної зони, проте на зібранні відразу ж відмітили, що при умові подальшого збільшення кількості людей, що захворіли на COVID-19, даний регіон все ж таки потрапить до червоної карантинної зони. Ці заходи досить важливі й необхідні для убезпечення мешканців від настання чергової величезної хвилі коронавірусу. Також прогнозують, що ця хвиля захворювання може бути значно більшою ніж ті, що вже були. Особливо, якщо брати до уваги той факт, що коронавірус вже має певну кількість мутацій, наприклад штам “Омікрон”, який зараз набирає обороти.

 

Ще на засіданні обговорили можливість переходу дітей на дистанційну форму навчання, адже частки хворих на COVID-19 діток на Хмельниччині складає 20%. Через це Хмельницька обласна державна адміністрація порекомендувала закладам освіти різного рівня скоріше перейти на дистанційну форму отримування знань задля безпеки дітей. До того ж під час обговорення ще раз нагадали про потребу вакцинуватися від коронавірусної хвороби, щоб зменшити ризик захворіти чи хоча б краще її перенести. Ще в області наявні пункти, де є можливість отримати третю (бустерну) дозу щеплення проти коронавірусу, що може краще убезпечити вас від нових мутацій даного вірусу.

Отже, ще раз нагадуємо вам, що у наш час потрібно більше дбати про своє здоров’я та намагатися всіма способами захистити свій організм від різних хвороб, вірусів і тому подібних речей, які дуже негативно відбиваються на нашому самопочутті. Тому обов’язково бережіть себе та рідних. Як зазначила Хмельницька ОДА ситуація з коронавірусом погіршується, тому краще додатково намагатися уберегти себе від нього і пильно дотримуватися всіх карантинних вимог.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео