Короленківці взяли участь у церемонії підняття державного прапора України

Короленківці взяли участь у церемонії підняття державного прапора України
192723 ПЕРЕГЛЯДІВ

16 лютого 2022 р. у сквері пам’яті Героїв України відбулися урочистості з нагоди Дня єднання. Ця свято відбувається вперше, Президент Володимир Зеленський 14 лютого підписав указ про відзначення в Україні Дня єднання. 

«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність», – повідомив у відеозверненні Володимир Зеленський.

У церемонії підняття державного прапора взяли участь представники місцевого самоврядування, ветерани російсько-української війни, представники духовенства, освітяни та громадськість. Долучилися і представники Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Учасники АТО/ООС урочисто підняли найбільший у Полтавській області прапор України. Після цього гості заходу разом з пісенно-танцювальним ансамблем «Полтава» обласної філармонії виконали Гімн України та Духовний гімн держави.

«Цього дня кожен свідомий громадянин має чітко висловити свою позицію і долучатися до подібних акцій. Ми маємо продемонструвати нашим Збройним Силам, що ми, тут, у тилу, їх підтримуємо. Ми маємо показати усім, що ми готові боротися за свою країну, за свій дім. І задля цього ми дійсно повинні об’єднатися», – прокоментувала участь у президентській ініціативі ректорка ПНПУ імені В. Г. Короленка Марина Гриньова.

День Єднання – це значущий привід, щоб нагадати громадськості про те, хто дійсно є ворогом української нації. Перед загрозою повномасштабної російської агресії такі об’єднувальні ініціативи підтримують бойовий дух як бійців Збройних Сил України, так і мирного населення.

 

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео