Мешканцю Краматорська дали п’ять років в’язниці за сприяння окупантам

Мешканцю Краматорська дали п’ять років в’язниці за сприяння окупантам
300721 ПЕРЕГЛЯДІВ
За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури Індустріальним районним судом м. Дніпропетровська ухвалено вирок мешканцю м. Краматорська за поширення інформації про переміщення, рух і розташування Збройних Сил України, за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчинене в умовах воєнного стану, з метою надання такої інформації іншим незаконним збройним формуванням (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у вигляді 5 років 3 місяців позбавлення волі.
Прокурором у суді доведено, що у липні 2022 року зловмисник погодився на пропозицію ворога передавати інформацію про розташування військовослужбовців та військової техніки Збройних Сил України і інших військових формувань, котрі протидіють збройній агресії рф.
Засуджений через месенджер відправляв на номер російського оператора текстові повідомлення, геомітки та скріншоти мап з даними про місця дислокації українських захисників на території м. Краматорська та Краматорського району.
Цього ж місяця інформатора викрили та затримали. Досудове розслідування здійснювалось СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Связь с редакцией - [email protected]om

Мої відео