Нікопольчани приїхали до Дніпра здавати кров хлопчику, який перебуває в реанімації

Нікопольчани приїхали до Дніпра здавати кров хлопчику, який перебуває в реанімації
144950 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зранку до дніпровського центру переливання крові приїхало два автобуси. Вони привезли 80 працівників нікопольського заводу, які згодилися стати донорами для дванадцятирічного хлопчика. З плазми, яку зібрали, отримають препарат «Альбумін», що необхідний маленькому Єгору для одужання.

Усі приїжджі чули новину про те, як постраждав Єгор. До того ж, батьки хлопчика працюють на тому ж підприємстві. Тож, коли там запропонували безкоштовно поїхати до Дніпра і допомогти малому, усі охочі погодились.

Попри те, що 10 добровольців із різних причин не підійшли до донорства, зібраних 48 літрів плазми вистачить на кілька днів лікування.

«Наскільки мені відомо, для хлопчика потрібен 10-відсотковий «Альбумін», це виходить 20 флаконів. На день для Єгора витрачають 3-4 флакони», — підбила підсумки заступниця директора з якості плазмацентру «Червона лінія» Жанетта Савельєва.

Нагадаємо, хлопчика збив мікроавтобус, коли він на велосипеді потрапив у яму на дорозі. Йому провели кілька операцій і вже незабаром обіцяють перевести з реанімації до хірургічного відділення.

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео