В Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19
118103 ПЕРЕГЛЯДІВ

За останню добу виявлено 26 нових захворілих. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров`я на своїй сторінці в соцмережі.

За даними Центру громадського здоров`я, в Україні є 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу виявлено 26 нових випадків.

Наразі коронавірусну хворобу виявлено: Дніпропетровська область — 2; Донецька область — 1; Житомирська область — 2 (1 летальний); Івано-Франківська область — 5 (1 летальний), з яких 3 за останню добу; Київ — 29 (з них 20 виявлено за останню добу); Київська область — 5, з яких 1 за останню добу; Львівська область — 2, з яких 1 за останню добу; Тернопільська область — 1; Чернівецька область — 25 (1 летальний); Черкаська — 1 підтверджений за останню добу.

23 березня літак Збройних Сил України доправив в Україну з Китаю 250 тисяч тестів для експрес-діагностики та тести для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції). До того ж, маски, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легенів та інші медзасоби. До кінця понеділка, 23 березня, тести та інше обладнання будуть передані в лабораторії всіх регіонів України.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео