В Україні зафіксовано перший випадок коронавірусу у чоловіка, який повернувся з Італії

В Україні зафіксовано перший випадок коронавірусу у чоловіка, який повернувся з Італії
174521 ПЕРЕГЛЯДІВ

Інфіковану людину виявили внаслідок тестування у Чернівцях. Дослідження референс-лабораторії Центру громадського здоров’я показали позитивний результат ввечері 2 березня. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

Захворювання виявлене у чоловіка, який у лютому здійснював поїздку до Італії. Хворий повертався в Україну літаком із Італії через місто Сучава (Румунія). До міста Чернівці 26 лютого разом із дружиною прибув власним автомобілем через КПП «Порубне». Жінка та чоловік пройшли температурний скринінг, жодних симптомів гострого респіраторного захворювання у них не виявили. Їм надали пам’ятку про самоізоляцію.

«29 лютого у чоловіка з’явились симптоми гострого респіраторного захворювання. Оскільки у пам’ятці зазначено, що потрібно звертатись до сімейного лікаря, він зв’язався з лікарем, — розповів заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. — Відповідно до алгоритмів, так як в анамнезі була протягом останніх 14 днів поїздка до Італії, лікар прийняв рішення про госпіталізацію. Транспортування проводила спеціальна медична бригада. Симптоми чоловіка – підвищена температура та сухий кашель. Стан стабільний, без ускладнень».

Заступник міністра також надав інформацію щодо стану здоров’я дружини хворого на COVID-19 українця. Він зазначив, що у неї немає жодних симптомів гострих респіраторних захворювань, однак із профілактичною метою з дотриманням усіх рекомендацій ВООЗ вона самоізольована вдома.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео