Укрпошта обирає найкращі поштові марки 2019 року

Укрпошта обирає найкращі поштові марки 2019 року
146541 ПЕРЕГЛЯДІВ

Усі бажаючі можуть проголосувати за марки, поштові блоки та маркові аркуші, що були введені Укрпоштою в обіг у минулому році. Про це йдеться у повідомленні компанії на її сторінці в соцмережі.

Другий рік поспіль Укрпошта проводить онлайн-голосування за найкращу поштову марку року. Раніше вибір проводився шляхом надсилання листів, але зараз віддати свій голос може користувач з будь-якого куточку світу, лише залишивши коментар.

У цьому році представлено 44 випуски марок, поштових блоків і маркових аркушів. Щоби обрати найкращу, уважно подивіться на усі зображення. Запам’ятайте номер марки/поштового блоку/маркового аркушу (кожне зображення має номер у правому верхньому кутку), який вам сподобався, та залиште під дописом у соцмережі один коментар з трьома номерами за шаблоном: «краща марка №…; кращий блок №…; кращий аркуш №…»

Зараховуються коментарі, які опубліковані лише під оригінальним дописом (не репостами). Голосувати можна до 25 лютого включно.

До речі, серед учасників голосування Укрпошта розіграє 5 подарункових наборів, до яких увійдуть усі поштові марки 2019 року.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео