Успіхи українського баскетболіста за океаном та вплив коронавіруса на чемпіонати США та України

Успіхи українського баскетболіста за океаном та вплив коронавіруса на чемпіонати США та України
61979 ПЕРЕГЛЯДІВ

**Святослав Михайлюк продовжує демонструвати впевнену статистику на паркетах NBA. На цей раз український гравець у виїзній зустрічі проти «Філадельфії» закинув 16 очок, зробив 2 підбирання, 4 передачі, додавши до цього ще й 2 перехоплення. **

Однак це не допомогло «Детройту», за який виступає Михайлюк, здолати суперників. Загальний рахунок матчу 124:106 — на користь «Севенті-Сіксерс». Наразі поєдинок став останнім для команд у регулярному чемпіонаті. NBA призупинила змагання через пандемію коронавірусу. Хворобу діагностували в центрового «Юти-Джаз» Руді Гобера. Згодом, за непідтвердженою інформацією, вірус виявили й у партнера Гобера по команді Еммануеля Мудіайя. Зараження коронавірусом підозрюють також і в одного з арбітрів, який минулого тижня обслуговував матч за участю «Юти».

Через пандемію коронавірусу баскетболу не буде і в Україні. Керівництво національної Федерації вирішило завершити всі офіційні змагання, які проходять під егідою ФБУ. Це вирішили після екстреного засідання виконкому організації. Варто зазначити, що згідно з рішенням, визначення призерів та зайнятих місць клубами у чемпіонаті України буде здійснено згідно з рейтингом команд на час закінчення змагань. Щоправда, «Фінал чотирьох» Кубка України серед чоловічих команд перенесли на вересень 2020-го.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео