Вступна кампанія в Україні розпочнеться 1 серпня

Вступна кампанія в Україні розпочнеться 1 серпня
89899 ПЕРЕГЛЯДІВ

З урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації усі дати зсунуто на місяць. Таку інформацію оприлюднила пресслужба Міністерства освіти і науки.

Міністерство освіти і науки внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Вступна кампанія розпочнеться 1 серпня — для вступників на основі повної загальної середньої освіти відкривається реєстрація електронних кабінетів.

«Прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти, — йдеться у повідомленні міністерства. — Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування — до вечора 31 серпня».

Ще одна новина для абітурієнтів — збільшення до 5 днів інтервалу між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування. Це пов`язано з тим, що тепер вступники можуть подавати оригінали документів поштою. Також передбачається, що вони зможуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання.

Перенесено також терміни проведення реєстрації для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Реєстрація триватиме з 12 травня до 5 червня та відбуватиметься онлайн. А от дати проведення ЄВІ та ЄФВВ залишаються незмінними — 1 та 3 липня відповідно. Дати ж реєстрації електронних кабінетів вступників на магістратуру, прийому документів, рекомендацій також перенесено на місяць.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео