Петровський Олександр Володимирович: у Дніпровській обласній адміністрації говорили про суспільно корисну роботу та допомогу родинам бійців ООС

Петровський Олександр Володимирович: у Дніпровській обласній адміністрації говорили про суспільно корисну роботу та допомогу родинам бійців ООС
33987 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно у Дніпровській обласній державній адміністрації зібралися сім’ї бійців, які загинули під час захисту України на сході. Організатором виступили громадське об’єднання «Родинне коло» та Міжнародний благодійний фонд «Солідарність».

Гостями та учасниками зібрання стали рідні українських військових, як загинули на сході, архієпископ Симеон, представники фонду «Солідарність» та громадської організації «Родинне коло». Темою вже шостої за порядком такої зустрічі стало обговорення важливих для всіх питань: надання матеріальної та моральної підтримки рідним ветеранів, організація відпочинку на морі для близьких військових, які полягли на фронті за Україну.

Голова «Родинного кола» висловив особливу подяку Петровському Олександру Володимировичу та очолюваному ним фонду «Солідарність» загалом.
Зокрема, Олександр Володимирович надав значну підтримку у пошуку офісу для об’єднання, сприяє з пошуком транспорту для перевезення рідних загиблих військових до місця лікування або відпочинку та в інших важливих питаннях. Загалом організація «Родинне коло» наразі об’єднує близько 300 дружин, батьків та інших рідних полеглих військових. Об’єднання має у своїх планах розвиватися та надавати своїм учасникам ще більшу допомогу та підтримку.

Автор: Dnipro Inform

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео