В Україні випустили чат-бот для допомоги у боротьбі з кібербулінгом

В Україні випустили чат-бот для допомоги у боротьбі з кібербулінгом
174957 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Кіберпес» допоможе дізнатися, як діяти дітям, батькам і вчителям у випадку цькування у соцмережах. За статистикою, близько 50% підлітків були жертвами кібербулінгу. Про це на своєму офіційному сайті повідомляє Міністерство освіти і науки.

Чат-бот у Telegram і Viber допоможе дізнатись, як визначити кібербулінг, як самостійно видалити образливі матеріали з соціальних мереж, а також куди звертатись за допомогою.

«Минулого року ми ввели в законодавство поняття булінгу, зокрема і цькування дітей в інтернеті. Наступним кроком має стати національна система виявлення та встановлення відповідальності за кібербулінг. Під час карантину діти проводять багато часу в мережі, тож зараз вони особливо потребують зручного і швидкого механізму реагування на кібербулінг», — прокоментувала запуск чат-боту державний експерт Директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Оксана Савицька.

У чат-боті «Кіберпес» можна знайти інформацію про те:

  • що таке «кібербулінг» та як він проявляється;
  • як визначити контент, що містить кібербулінг;
  • що робити, якщо вас кібербулять;
  • як видалити матеріали, що містять кібербулінг;
  • як попередити кібербулінг;
  • як не бути кібербулером.

За даними ЮНІСЕФ в Україні, близько 50% українських підлітків були жертвами кібербулінгу. А 75% дітей в анонімному опитуванні підтвердили, що Instagram, TikTok та Snapchat — це основні соціальні платформами для цькування.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео