Лікар-інтерн, якого побили на ж/м Перемога, пережив трепанацію черепа

Лікар-інтерн, якого побили на ж/м Перемога, пережив трепанацію черепа
59559 ПЕРЕГЛЯДІВ

Внаслідок обширного інсульту у 24-річного медика повністю паралізувало праву частину тіла і відняло мову. В лікарні імені Мечникова йому зробили термінову декомпресійну трепанацію черепа.

За словами головного лікаря закладу Сергія Риженка, мозок постраждалого був повністю залитий кров'ю: «Його привезли швидкою допомогою без жодного шансу на виживання. І тільки допомога талановитого лікаря-нейрохірурга Дмитра Гаруса, який в цей час був на чергуванні, врятувала йому життя».

Дмитро Гарус, відомий тим, що рятує життя українським бійцям з тяжкими пораненнями. Він видалив фрагмент черепа розміром 10 на 12 см. Тепер медики будуть замовляти спеціальну пластину, щоб встановити на це місце.

«Поки що молодий чоловік залишається у важкому стані. Він перебуває на апараті штучної вентиляції легенів, та вже є елементи свідомості. Будемо сподіватися, що одужає», — сказав Дмитро Гарус.

Попереду — ще не одна операція та тривале лікування з довгою реабілітацією. Тривалих прогнозів медики поки що не дають, але сподіваються, що їхньому колезі допоможе молодий вік і відсутність супутніх патологій. Постраждалий перебуває в реанімації і наразі усіма необхідними медикаментами забезпечений.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео