Радник президента США назвав умови, при яких санкції з Росії можуть бути зняті

Радник президента США назвав умови, при яких санкції з Росії можуть бути зняті
60320 ПЕРЕГЛЯДІВ

Радник президента США із національної безпеки Роберт О’Браєн у своїй колонці для Washington Post заявив, що санкції з Росії можуть бути зняті лише у випадку, якщо вона утримається від агресії та стане дружнім партнером США та Європи.
У своїй колонці для американського видання Washington Post радник президента США Роберт О’Браєн повідомив, що на Російську Федерацію владою США було накладено вже чимало санкцій через порушення нею норм міжнародного права та загрозу внутрішній національній політиці Сполучених Штатів.
Також радник зазначив, що військова допомога, яку надав Україні уряд Трампа у 2019 році, була одним із механізмів стримування Росії від подальшого військового протистояння.
Роберт О’Браєн також висловив сподівання, що США, Росія та Китай прийдуть до порозуміння у підписанні нової угоди про скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь.
Окрім того, радник президента США бачить співпрацю із Росією у сферах боротьби із тероризмом, економіки, проте лише за умов, якщо остання утримається від агресії щодо України та інших держав та стане дружнім партнером США та Європи. За таких умов, за словами О’Браєна, «санкції проти Росії будуть непотрібними, а торгівля між нашими країнами процвітатиме».

Автор: News Ukraine

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео