За умисний підпал стерні на площі понад 50 га чоловіку загрожує до 5 років позбавлення волі

За умисний підпал стерні на площі понад 50 га чоловіку загрожує до 5 років позбавлення волі
76230 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Артемівської місцевої прокуратури до суду направлено обвинувальний акт за ч. 1 ст. 245 (знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вранці 5 липня 2020 року мешканець Бахмутського району, перебуваючи на орендованій товариством з обмеженою відповідальністю земельній ділянці сільськогосподарського призначення, що розташована вздовж автомобільної дороги «Миронівське-Троїцьке-Попасна» на території Луганської сільської ради Бахмутського району, умисно, за допомогою горілки кустарного виробництва та сірників здійснив підпал стерні на площі 52,12 га.

Вказані злочинні дії призвели до знищення рослинності, живих істот і мікроорганізмів та пошкодження природного стану ґрунтового покриття.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч чотирьохсот до дев’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до п'яти років, або позбавлення волі на той самий строк.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео