Розроблено костюм для людей з алергією на сонце

Розроблено костюм для людей з алергією на сонце
33907 ПЕРЕГЛЯДІВ

Алергія на сонце є однією з найрідших та найнебезпечніших, адже одна невірна дія може привести до тяжких наслідків. Жити з нею дуже важко, але треба бути обережним.
Що стосується зручностей життя, то про засмагу можна забути, а по вулиці ходити лише в тіні, або під парасолькою в період найбільшої активності сонця.
Захищати шкіру треба постійно, тож в сумці кожного, хто страждає від цієї неприємної хвороби слід носити сонцезахисний крем та користуватись ним кожні 2 години.
А для любителів поплавати іспанський дизайнер SiiGii розробив спеціальний костюм. Він повністю зроблений з латексу. Костюм покриває все тіло, крім пальців ніг, долонь та обличчя, тим самим захищаючи вас від сонця.
На цю ідею дизайнера надихнула його хвороба. Алергія на сонце з'явилась у нього в підлітковому віці.
"Я виріс на пляжі. В 11 років у мене з'явилась алергія на сонце. Неочікувано мені довелося почати захищатися від природи. Відтоді я розроблював системи захисту, і тепер в моїй історії щасливий кінець", - каже SiiGii.
Дизайнер запевняє, що цей костюм дозволить людям з такою ж особливістю відкрити для себе ті радощі життя, які раніше їм були недоступні.

Автор: News Ukraine

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео