Іноземні туристи не матимуть змоги відвідати Балі до кінця року

Іноземні туристи не матимуть змоги відвідати Балі до кінця року
22782 ПЕРЕГЛЯДІВ

Раніше країна планувала відкрити Балі для іноземних туристів з 11 вересня, але через небезпечну епідеміологічну ситуацію в Індонезії уряд змінив своє рішення.

Саме через загрозу поширення COVID-19 влада Індонезії закриває кордони для іноземних туристів до кінця 2020 року. Таким чином, країна розпочне туристичний сезон тільки у 2021 році.

«Уряд Індонезії не зможе відкрити свої двері для іноземних мандрівників до кінця 2020 року, оскільки ми залишаємося червоною зоною» – зазначив у своїй заяві губернатор провінції.

Також вiн заявив, що ситуацiя в Індонезії не сприятлива для того, щоб дозволити iноземним туристам відвідувати країну, включно з Балi.

В цілому уряд країни підтримує плани відкриття острова, але “треба бути обережними”.

Коли саме відкриється острів для мандрівників – невідомо.

Туристична провiнція сильно постраждала пiд час коронавiрусу ,адже її економіка на 80% залежить вiд туризму. У другому кварталi 2020 року економіка Балi впала на майже 11%, понад 2 000 людей, якi працюють у туристичнiй галузi втратили роботу, а тисячi змушенi були взяти неоплачувану вiдпустку.

Натомість Індонезія поступово просуває внутрішній туризм та залучає гостей з других частин Індонезії аби розпочати відновлення економіки після пандемії.

"Намагаючись відновити туризм, Балі не повинен зазнати невдачі, тому що це погано вплине на імідж Індонезії у світі", – пояснює губернатор провінції.

Автор: News Ukraine

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео