На Дніпропетровщині голова сільради «пороздавала» комунальну землю

На Дніпропетровщині голова сільради «пороздавала» комунальну землю
21551 ПЕРЕГЛЯДІВ

Понад 400 гектарів було віддано в оренду членам власної родини, 8 гектарів виведено з комунальної власності на користь третіх осіб. Жінка підробляла документи сесій сільської ради та виписувала собі матеріальну допомогу з бюджетних коштів. Про це йдеться у повідомленні пресслужби прокуратури Дніпропетровської області.

На лаві підсудних опинилась вже колишня голова сільської ради за службове підроблення та заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем. Ще у 2018 році, перебуваючи на посаді голови сільради, жінка підписал 11 рішень, нібито прийнятих на сесії сільради. При цьому ніякої сесії не проводилося, тож подібних рішень депутати сільради не приймали. Завдяки підробленим документам, 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення по 2 га кожна вибули з комунальної власності на користь третіх осіб. Ще на 4 ділянки загальною площею вже понад 412 га було надано дозволи на розробку проєктів землеустрою для подальшої передачі їх в оренду чоловікові та сину голови сільради.

«Вказаними рішеннями також незаконно поновлено два договори оренди земельних ділянок площею 40 га, укладених з фермерським господарством у 2012 році, — повідомляють у прокуратурі. — Крім того, посадовиця особисто підписала рішення, начебто прийняте на голосуванні, щодо надання собі матеріальної допомоги у розмірі 12 тис грн бюджетних коштів».

Наразі Синельниківською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно колишньої голови сільської ради за заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та за службове підроблення.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео