Понад 70 відсотків сімей на Дніпропетровщині вважають себе бідними

Понад 70 відсотків сімей на Дніпропетровщині вважають себе бідними
21370 ПЕРЕГЛЯДІВ

І майже така ж кількість мешканців області найголовнішим у житті називають здоров`я. Такі дані оприлюднило Управління статистики Дніпропетровської області у підсумках дослідження домогосподарств щодо життєвих  цінностей.

Вибіркове обстеження умов життя жителів Дніпропетровщини впродовж 2019 року визначило — головними життєвими цінностями 68,5% сімей вважають здоров`я. Майже половина родина другою важливою цінністю назвали сім`ю та дітей. На третьому місці за ступенем значущості впевненість у завтрашньому дні.

Крім того, родини мали визначити, до якого класу вони самі б себе віднесли за оцінкою матеріального добробуту. Виявилося, що бідними вважають себе 72,2% сімей, лише 2,2% визначилися як представники середнього класу. А кожна четверта родина віднесла себе до небідних, але й не до середнього класу.

При цьому кожна шоста сім`я впевнена, що за її добробут несе відповідальність і держава, і сама родина. А чверть респондентів покладає надії виключно на державу. Хоча є й небагато тих, хто бере відповідальність за свій добробут тільки на себе — таких 14,4%.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео