З 1 вересня замість «пакунків малюка» батьки отримуватимуть гроші

З 1 вересня замість «пакунків малюка» батьки отримуватимуть гроші
20913 ПЕРЕГЛЯДІВ

П`ять тисяч гривень надходитимуть на спеціальний рахунок. Витрачати кошти можна лише на певні товари впродовж 12 місяців. Про це повідомляють у департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

З 1 березня батьки новонарджених на Дніпропетровщині отримуватимуть не звичні «пакунки малюка», а грошову компенсацію на особисті рахунки. Пілотний проєкт розроблено за ініціативи Мінсоцполітики та діятиме впродовж 2020-2021 років. Як зазначають у департаменті, цьогоріч у Дніпропетровській області народилося 13,8 тисяч немовлят, батьки понад 10,3 тисяч дітей отримали «пакунки малюка», всі інші мають право на грошову компенсацію.

Розмір компенсації — 5 тисяч гривень. Батьки повинні звернутися до банку, укласти договір і відкрити рахунок зі спеціальним режимом використання. Після цього вони отримують спеціальну соціальну карту, на яку й надходитимуть гроші.
Батьки можуть звернутися за компенсацією протягом 12 місяців із дати народження дитини та протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео