У Дніпрі понад 200 мешканців написали диктант під відкритим небом

У Дніпрі понад 200 мешканців написали диктант під відкритим небом
23044 ПЕРЕГЛЯДІВ

Захід був присвячений 188-й річниці з дня народження Олександра Поля. Текстом диктанту став уривок із книги про життя нашого видатного земляка, яку написали Віталій та Дмитро Капранови, повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.

Понад 200 мешканців Дніпра 4 вересня змогли перевірити свої знання української мови та отримати сертифікат про участь у незвичному диктанті. Просто неба зібралися й ті, хто заздалегідь зареєструвався, й ті, хто просто йшов вулицею та виявив бажання теж взяти участь у написанні.
Читав диктант український письменник, видавець, публіцист, громадський діяч Віталій Капранов, який разом із братом Дмитром написав нову книгу про життя Олександра Поля. Саме під час написання диктанту учасники та перехожі змогли почути уривок з цієї книги.

«Книга виходитиме у Дніпрі, — зазначив Віталій Капранов. — Місцевими істориками дуже ретельно вивчений матеріал про життя і діяльність Олександра Поля. Ми, як письменники, осягнули розумом феномен, що таке степова Україна, хто він — Олександр Поль з його характерною рисою самоцінності. Для диктанту обрали уривок з книги з 220 слів. Він нескладний, інтуїтивно зрозумілий».

Перевірятимуть роботи вчителі української мови. Трійка, що напише диктант найкраще, отримає свої подарунки під час нагородження номінантів премії «Золота хвиля», яка відбудеться на День міста 12 вересня, у сквері «Прибережний».

">

 

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео